Oto partnerki polskich siatkarzy! Była siatkarka, modelka i lekarka

Przyjrzeliśmy się żonom i partnerkom naszych siatkarzy. Niektóre poświęcają się nauce, a inne prężnie rozwijają karierę w mediach społecznościowych.

W Polsce i Słowenii trwa jedna z najważniejszych imprez sportowych roku. Rozgrywane są mistrzostwa świata w siatkówce. Sobotni mecz naszej reprezentacji przeciwko Brazylii budził ogromne zainteresowanie. Po niezwykle zaciętym meczu wygraliśmy 3:2. Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się naszej kadrze od nieco innej strony i sprawdziliśmy, kim są żony i partnerki naszych siatkarzy.

Zobacz wideo Grbić nie wziął go na MŚ. Teraz zapowiada: Będę walczył!

Bartosz Kurek

To od lidera naszej reprezentacji w ogromnej mierze zależą sukcesy polskiej reprezentacji. Jego żoną jest Anna Kurek - była siatkarka. Kapitan drużyny związał się z nią w 2016 roku. Cztery lata później para wzięła ślub.

 

Jakub Kochanowski

Według ekspertów to jemu kibice zawdzięczają awans do półfinału i wygraną w meczu z USA, którego był bohaterem. Jego partnerką jest piękna Aleksandra Kołodziejczyk, finalistka konkursu Miss Polonia 2017. Obecnie poświęca się głównie studiom medycznym.  

 

Karol Kłos

Żoną siatkarza jest popularna influencerka Aleksandra Kłos. W mediach społecznościowych porusza głównie temat urody i zdrowego stylu życia. Ukochanego poznała jeszcze w szkole, a w 2017 roku stanęła z nim na ślubnym kobiercu. 

 

Paweł Zatorski

Libero naszej reprezentacji w 2010 roku poznał Agnieszką Ludkiewicz. Sześć lat później para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Wspólnie wychowują dwóch synów: Samuela i Maksymiliana. Żona Pawła Zatorskiego jest lekarką pediatrą w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. 

 

Aleksander Śliwka

W sobotnim meczu przeciwko Brazylii był jedną z najjaśniejszych gwiazd. Z ukochaną dzieli pasję do sportu. Od siedmiu lat jest związany z siatkarką plażową - Jagodą Gruszczyńską. Partnerka Aleksandra Śliwki na początku września zdobyła zloty medal w Mistrzostwach Polski. 

 

Jakub Popiwczak

W meczu ćwierćfinałowym Jakub Popiwczak zmienił Pawła Zatorskiego. O jego partnerce wiadomo bardzo niewiele. Z mediów społecznościowych siatkarza możemy jednak wnioskować, że jest z nią bardzo szczęśliwy. Ponadto para niedawno została rodzicami.

 

Kamil Semeniuk

Sportowiec niedawno zaręczył się z piękną Katarzyną, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Data ślubu na razie nie jest znana. Być może para ogłosi ją po mistrzostwach świata.

 

Cała redakcja Plotka trzyma kciuki za naszych siatkarzy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.