Oto partnerki polskich siatkarzy! Była siatkarka, modelka i lekarka

Przyjrzeliśmy się żonom i partnerkom naszych siatkarzy. Niektóre poświęcają się nauce, a inne prężnie rozwijają karierę w mediach społecznościowych.

W Polsce i Słowenii trwa jedna z najważniejszych imprez sportowych roku. Rozgrywane są mistrzostwa świata w siatkówce. Sobotni mecz naszej reprezentacji przeciwko Brazylii budził ogromne zainteresowanie. Po niezwykle zaciętym meczu wygraliśmy 3:2. Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się naszej kadrze od nieco innej strony i sprawdziliśmy, kim są żony i partnerki naszych siatkarzy.

Zobacz wideo Grbić nie wziął go na MŚ. Teraz zapowiada: Będę walczył!

Joanna Przetakiewicz; królowa Elżbieta IIPrzetakiewicz spotkała kiedyś królową Elżbietą II. W pałacu panowały surowe zasady

Bartosz Kurek

To od lidera naszej reprezentacji w ogromnej mierze zależą sukcesy polskiej reprezentacji. Jego żoną jest Anna Kurek - była siatkarka. Kapitan drużyny związał się z nią w 2016 roku. Cztery lata później para wzięła ślub.

 

Jakub Kochanowski

Według ekspertów to jemu kibice zawdzięczają awans do półfinału i wygraną w meczu z USA, którego był bohaterem. Jego partnerką jest piękna Aleksandra Kołodziejczyk, finalistka konkursu Miss Polonia 2017. Obecnie poświęca się głównie studiom medycznym.  

 

Karol Kłos

Żoną siatkarza jest popularna influencerka Aleksandra Kłos. W mediach społecznościowych porusza głównie temat urody i zdrowego stylu życia. Ukochanego poznała jeszcze w szkole, a w 2017 roku stanęła z nim na ślubnym kobiercu. 

 

Paweł Zatorski

Libero naszej reprezentacji w 2010 roku poznał Agnieszką Ludkiewicz. Sześć lat później para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Wspólnie wychowują dwóch synów: Samuela i Maksymiliana. Żona Pawła Zatorskiego jest lekarką pediatrą w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. 

 

Aleksander Śliwka

W sobotnim meczu przeciwko Brazylii był jedną z najjaśniejszych gwiazd. Z ukochaną dzieli pasję do sportu. Od siedmiu lat jest związany z siatkarką plażową - Jagodą Gruszczyńską. Partnerka Aleksandra Śliwki na początku września zdobyła zloty medal w Mistrzostwach Polski. 

 

Jakub Popiwczak

W meczu ćwierćfinałowym Jakub Popiwczak zmienił Pawła Zatorskiego. O jego partnerce wiadomo bardzo niewiele. Z mediów społecznościowych siatkarza możemy jednak wnioskować, że jest z nią bardzo szczęśliwy. Ponadto para niedawno została rodzicami.

 

Kamil Semeniuk

Sportowiec niedawno zaręczył się z piękną Katarzyną, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Data ślubu na razie nie jest znana. Być może para ogłosi ją po mistrzostwach świata.

 

Cała redakcja Plotka trzyma kciuki za naszych siatkarzy.

Księżniczka EugeniaEugenia starała się panować nad emocjami. Nagle się rozpłakała. Pocieszał ją ojciec

Więcej o: