Łukasz Płoszajski nadal przeżywa, że odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Ma plan. Jaki? Sprytny

Mimo że od pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami" minęło już sporo czasu, to okazuje się, że niektórzy nadal nie mogą sobie poradzić z tym, że Łukasz Płoszajski tak szybko odpadł z show. Aktor w najnowszym poście powiedział, że otrzymuje od ludzi sporo tego rodzaju opinii. Był bardzo szczery i bezpośredni.

Łukasz Płoszajski odpadł w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Ta decyzja nie spodobała się jego partnerce tanecznej, Wiktorii Omyle, która stwierdziła, że aktor ma dobre umiejętności taneczne i powinien zajść wysoko, nawet do finału. Internauci także byli zażenowani głosami widzów i uważali, że to Krzysztof Rutkowski był najgorszym tancerzem. Teraz okazało się, że czas nie wyleczył ran fanów aktora i mimo faktu, że upłynął miesiąc od emisji pierwszego odcinka, to ludzie na ulicy nadal go zaczepiają, nie dowierzając, że odpadł. Całym wyznaniem Łukasz Płoszajski podzielił się z internautami na Instagramie. Pod postem burza.

ZOBACZ TEŻ: Izabela Janachowska zaskoczona werdyktem w "Tańcu z Gwiazdami". "Nie powinien odpaść"

Zobacz wideo Czy Edyta Zając jest zazdrosna o tancerkę Michała Mikołajczaka?

Łukasz Płoszajski nie wie, dlaczego odpadł. Podzielił się intymnymi refleksjami na Instagramie

Fani formatu tanecznego nie ukrywali po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami", że to Krzysztof Rutkowski powinien odpaść z programu. Niestety, tak się nie stało i przygodę z show zakończył Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła.

Aktor opublikował na Instagramie post, w którym nawiązał do odpadnięcia. Wspomniał o reakcji widzów na jego przegraną.

Od 29 sierpnia, codziennie na ulicy, na stacji benzynowej, na parkingu, w sklepie, na siłowni, w teatrze, w hotelu, na planie serialu, na moim podwórku, wszędzie, podchodzą do mnie ludzie i pytają, jak to się stało, że nasza para odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Nie potrafię wam odpowiedzieć na to pytanie, ale o ile w ogóle odbędzie się kolejna edycja, obiecuję przygotować dużo większe zaskoczenie niż nasze odpadnięcie - podkreślił.
 

Czy to oznacza, że chce wystąpić w przyszłej edycji? Tego nie wiemy, ale komentarze internautów upewniły nas w przekonaniu, że aktor ma sporą grupę fanów, którzy dzielnie mu kibicowali.

Jak to się stało, że w tym kraju bardziej promuje się beztalencia niż artystów po szkołach artystycznych? Czy naprawdę fryzura tego niby detektywa śmieszy bardziej niż kabaret? - napisał rozgoryczony fan.

Inny dodał wprost:

Również się zastanawiam, do dzisiaj, jak oglądam odcinki, to są tam pary, które nadal mają duże gorsze występy.

Polecamy: "Taniec z Gwiazdami". Krzysztof Rutkowski nie może przeboleć jedynki od Iwony Pavlović. Ale go zaskoczyła

Zgadzacie się z ich opiniami? Co o tym wszystkim myślicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.