Izabela Janachowska zaskoczona werdyktem w "Tańcu z Gwiazdami". "Nie powinien odpaść"

W pierwszym odcinku 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnali się Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła. Werdykt nie spodobał się fanom. Swojego zaskoczenia nie ukrywała też Izabela Janachowska.

Izabela Janachowska od lat zajmuje sie tematyką ślubną. Prowadzi własną firmę, była także gospodynią kilku programów. Jej wielką pasją jest również taniec. Celebrytka wystąpiła jako tancerka w kilku edycjach "Tańca z Gwiazdami". Po kilku latach przerwy powróciła do show jako jedna z prowadzących. Niedawno na antenie Polsatu zadebiutowała 13. edycja tanecznego hitu. W pierwszym odcinku odpadli Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła. Werdykt był dla wszystkich zaskoczeniem. Do decyzji widzów odniosła się też Janachowska.

Zobacz wideo Izabela Janachowska komentuje transfer Małgorzaty Rozenek do "Dzień dobry TVN"

Izabela Janachowska zaskoczona werdyktem w "Tańcu z Gwiazdami". "Nie powinien odpaść"

Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła nie ukrywali rozgoryczenia werdyktem widzów. Zdaniem wielu fanów "Tańca z Gwiazdami", to nie ta para powinna pożegnać się z programem. Okazuje się, że podobnie myśli Izabela Janachowska.

Z takiego tanecznego punktu widzenia no absolutnie Łukasz nie powinien odpaść. On naprawdę bardzo dobrze tańczył, świetnie sobie radził, facetom zawsze trochę jest trudniej w tańcu, natomiast on miał ogromne predyspozycje, poczucie rytmu i fajne ciało. Więc oczywiście ten werdykt mnie osobiście zaskoczył bardzo, bardzo - zdradziła w rozmowie z Party.pl.

Celebrytka uważa jednak, że największą zaletą "Tańca z Gwiazdami" jest właśnie to, że jest nieprzewidywalny.

To jest siłą tego programu, że on ciągle zaskakuje, jest absolutnie nieprzewidywalny. I my możemy sobie coś typować, zakładać, a i tak będzie inaczej. I dokładnie tak samo było tym razem - stwierdziła tancerka.

Zgadzacie się z opinią Izabeli Janachowskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.