Mecz Polska - Holandia. Małgorzata Rozenek jak prawdziwa fanka, Anna Lewandowska odsłoniła brzuch

Mecz Polska - Holandia cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Na vipowskich trybunach można wypatrzyć znajome twarze. Kapitana biało-czerwonych wspiera żona, pojawił się także Radosław Majdan z ukochaną.

Mecze polskich drużyn piłkarskich to dla WAG's gorący moment. Żony i partnerki rodzimych sportowców tłumnie gromadzą się na stadionach by kibicować ukochanym i relacjonują wszystko na Instagramie. Nie zabrakło ich również przy okazji spotkania Polska - Holandia.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o aktywności fizycznej w ciąży

Polska - Holandia. Na trybunach Lewandowska i Rozenek. Postawiły na podobne stylizacje, ale to żona Majdana wygląda jak typowa kibicka

Na murawie pojawili się członkowie drużyny trenowanej przez Czesława Michniewicza. Nie zabrakło oczywiście Roberta LewandowskiegoAnna zdążyła zapozować do pamiątkowej fotografii, a naszą uwagę przykuła nowoczesna stylizacja trenerki. Żona kapitana polskiej reprezentacji postawiła na szerokie spodnie, oversize'ową, czarną marynarkę i krótki top, który odsłonił jej umięśniony brzuch.

 

Na nieco bardziej zwariowaną stylizację postawiła Małgorzata Rozenek. Widać, że gwiazda kibicuje biało-czerwonym pełną parą. Do czarnych spodni rozszerzanych w nogawce dobrała - podobnie jak Lewandowska - krótki top. Kluczowym elementem okazała się szeroka bejsbolówka w patriotycznych barwach. Nie zabrakło również szalika wyprodukowanego na okazję spotkania Polaków z Holendrami. Perfekcyjnej pani domu na trybunach dzielnie towarzyszył mąż Radosław Majdan, znany również jako Pysiula.

Na instagramowej relacji Mariny Łuczenko również pojawiło się nagranie ze stadionu. Piosenkarka obiektyw kamery skierowała tym razem na męża, Wojciecha Szczęsnego, i ukochanego syna Liama.

Jak podobają wam się stylizacje Małgorzaty Rozenek i Anny Lewandowskiej?

Więcej o: