Marcelina Zawadzka doklejała rzęsy. Skończyło się w szpitalu

Marcelina Zawadzka podzieliła się z fanami informacją o zabiegu, który musiała przejść. Okazuje się, że zawiniły nieodpowiednio doklejone rzęsy.

Najnowsze zdjęcie na InstaStories Marceliny Zawadzkiej mogło zaniepokoić wielu jej fanów. Celebrytka pokazała się z opatrunkiem na oku. Okazuje się, że to wszystko wina nieodpowiednio doklejonych rzęs. Teraz prezenterka przestrzega fanów. 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Marcelina Zawadzka MaffashionMarcelina Zawadzka komentuje rozstanie Maffashion i Fabijańskiego

Po doklejaniu rzęs Marcelina Zawadzka nabawiła się infekcji. Czekał ją bolesny zabieg

Marcelina Zawadzka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 640 tysięcy użytkowników. Celebrytka dzieli się tam zdjęciami ze swojego prywatnego życia, w tym dalekich podróży. Daje też porady w kwestii mody i urody. Tym razem jednak pokazała się w nietypowej odsłonie. Przez doklejanie rzęs wdała się infekcja, co w efekcie wiązało się z nieprzyjemnym zabiegiem. Była Miss Polonia wyznała, że zazwyczaj korzysta z pomocy zaufanej makijażystki. 

Wiecie, że mam swoje naturalne rzęsy, doklejam kępki tylko, gdy maluje mnie makijażystka, gdyż nie umiem sama i nie widzę takiej potrzeby. Zazwyczaj malują mnie osoby zaufane. Czasami się to nie udaje, bo nie zawsze jest na to czas. Tutaj chodziło o sposób doklejania rzęs - napisała Marcelina Zawadzka.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka Fot. Instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka wyznała, że doszło do zatkania kanaliku rzęsowego. 

Zawsze (chociaż lekko) tuszuję swoje rzęsy i doklejam kępki, dzięki czemu później przy demakijażu razem z tuszem i kępkami odchodzi klej. Doklejanie rzęs do samej czystej powieki doprowadziło u mnie do zatkania kanaliku rzęsowego i infekcji. Tego kleju nie mogłam pozbyć się przez dwa dni. Więc tak, wczoraj musiałam oczyścić powiekę od spodu, wyłyżeczkować, wyczyścić. Słabe, nieprzyjemne - wyjawiła Marcelina Zawadzka.

Celebrytka zaapelowała do fanek, żeby zwracały uwagę na metodę, jaką stosują przy doklejaniu rzęs. 

Marcelina ZawadzkaByły chłopak Zawadzkiej miał zlecać zabójstwa. To szef mafii VAT-owskiej

Więcej o: