Marcelina Zawadzka komentuje rozstanie Maffashion i Fabijańskiego. "Znam ją i znam jego..."

Odkąd wyszło na jaw, że Maffashion i Sebastian Fabijański się rozstali, wszyscy zastanawiali się, kto zawinił. Początkowo wydawało się, że aktor zniszczył tę relację, jednak potem aktor niespodziewanie napisał, że jego partnerka miała romans. Marcelina Zawadzka, która zna tę dwójkę, dyplomatycznie tłumaczyła, co myśli o całej sprawie.

Marcelina Zawadzka, chociażby ze względu na fakt, że zna Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego, starała się nie oceniać ich postępowania. Zaznaczyła jednak, że to przykre, że sprawa zdobyła medialny rozgłos, bo "ich synek to kiedyś przeczyta". 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Marcelina Zawadzka o aferze z Maffashion i Sebastianem Fabijańskim. "To jest przykre"

Marcelina Zawadzka w rozmowie z Pomponikiem przyznała, że sama kiedyś została bardzo zraniona, jednak z perspektywy czasu cieszy się, że nie opowiedziała o sprawie w mediach. Wie, że Internet nie zapomina i karmi się dramatycznymi historiami gwiazd i celebrytów. A w przypadku Maffashion i Fabijańskiego jest czym, bo od wywiadu aktorka w Pudelku na jaw wychodzą coraz to nowsze fakty z ich życia. Domysłów jest jeszcze więcej. 

Znam Maff i znam Sebastiana. Powiem tak: Miałam możliwość powiedzenia oficjalnie o tym, jak mnie kiedyś ktoś bardzo skrzywdził i cieszę się, że tego nie zrobiłam. Było mi przykro, ale cieszę się, że zatrzymałam to dla siebie. Potem było: O, Marcelina, znowu jest sama, ale to nieważne. Tutaj wszystko wyszło i to jest ten problem.

Zawadzka zdradziła jednocześnie, że wie więcej na temat samopoczucia blogerki w tym trudnym czasie, ale nie zamierza zdradzać szczegółów. 

Ja już na myśl o tym się zaczynam empatycznie stresować i to jest przykre, że ich synek to kiedyś przeczyta. Ich bym chciała zostawić w spokoju. I tak wszyscy się tym karmią. Czuję, że oni to przeżywają. Mam przyjaciółkę wspólną, która jest blisko z Maffashion, ale nic nie powiem.

Maff i Fabijański docenią dyplomatyczność koleżanki? 

Zobacz też: Maffashion milczy, choć ludzie pytają. Teraz wrzuciła zdjęcie i nagranie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.