Ida Nowakowska na ściance z nieudanym makijażem. Mąka pod oczami zepsuła efekt

Ida Nowakowska pojawiła się na imprezie organizowanej przez jedną z marek biżuteryjnych. Spojrzenia przyciągnął makijaż prezenterki, który trudno nazwać perfekcyjnym.

Ida Nowakowska, jedna z młodych twarzy TVP, nie zwalnia tempa. Nie tylko chętnie angażuje się w nowe projekty zawodowe, ale i ochoczo odwiedza ścianki. Niekiedy na branżowe wydarzenia zabiera ze sobą męża, Jacka Herndona. Tak było i na imprezie jednego z producentów biżuterii. Uwaga mediów i fanów była jednak rozproszona przez niezbyt fartowny make-up tancerki. Światła reflektorów i strzelające flesze ukazały coś, czego 31-latka z pewnością nie chciała pokazywać.

Jacek KurskiJacek Kurski stracił fotel prezesa TVP. Lista jego wpadek jest długa

Zobacz wideo Ida Nowakowska o planach powiększenia rodziny

Nietrafiony makijaż Idy Nowakowskiej

Ulubienica Jacka Kurskiego postawiła na garniturowy komplet - szerokie czarne spodnie w kant i marynarkę, pod którą miała krótki top na ramiączkach. Dobrała do tego komplet złotej biżuterii - naszyjnik o podwójnym sznurze i bardzo efektowne wiszące kolczyki. Całość uzupełniała miniaturowa wielobarwna torebeczka z logo organizatora imprezy.

Więcej zdjęć prezenterki znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Prezenterka zdecydowała się tego dnia na wyjątkowo prostą, bezpretensjonalną fryzurę - ciemne, błyszczące włosy pozostawiła swobodnie rozpuszczone, a jej dłonie zdobił dyskretny french. Do żadnego z tych elementów przyczepić się nie można i rzeczywiście telewizyjna gwiazda zebrała w sieci sporo pochwał. 

Nieco gorzej wypadł make-up. Makijażystka Nowakowskiej zafundowała jej intensywną czerwień na ustach i mocno wytuszowane rzęsy. Całość wypadłaby bez zarzutu, gdyby nie nieprawidłowo nałożony korektor, który dał niesławny efekt "mąki pod oczami". 

Katarzyna CichopekCichopek nie zawsze miała styl. Jej poszukiwania to była droga przez ciernie

Pomijając nadmiar korektora, jak wam się podoba Ida Nowakowska w eleganckim wydaniu? Pasuje jej ten styl?

Więcej zdjęć prezenterki znajdziecie w galerii w górnej części artykułu. 

Więcej o: