Joanna Opozda w kozakach aż za kolano. Odważnie! Rzadko ją taką widujemy

Joanna Opozda zachwyciła śmiałą stylizacją. Pod jednym z jej najnowszych zdjęć fani zaczęli masowo pozostawiać emotikony ognia.

Joanna Opozda była jedną z najjaśniejszych gwiazd 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Obraz z jej udziałem, "Brigitte Bardot cudowna", w którym zagrała rolę tytułową, ostatecznie nie zdobył gdyńskich laurów. Mimo to o dziele Lecha Majewskiego zrobiło się naprawdę głośno. Niewątpliwie spora w tym zasługa Opozdy, najbardziej medialnej członkini obsady. 34-latka nie zawodzi także na Instagramie, gdzie prezentuje coraz bardziej interesujące stylizacje.

Zobacz wideo Joanna Opozda o problemach ze zdrowiem

Joanna Opozda i jej czarny total look

Joanna Opozda opublikowała na InstaStories krótki filmik przedstawiający ją w krótkiej czarnej sukience z marszczeniem w talii i kozakach do połowy ud. Całość uzupełniła czarną torebką w stylu rockowym. Na wideo nagranym w slow motion Opozda schodzi z ruchomych schodów w centrum handlowym, po czym odwraca się, rzucając przez ramię zalotne spojrzenie w obiektyw.

Więcej zdjęć aktorki znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Choć mama Vincenta przyzwyczaiła fanów do bardziej dziewczęcych stylizacji, trzeba przyznać, że w nieco ostrzejszym wydaniu też jej do twarzy. 

Joanna OpozdaJoanna Opozda asiaopozda/Instagram

Ten sam look zaprezentowała na jednym ze zdjęć dołączonych do instagramowych postów, gdzie w sekcji komentarzy fani prześcigali się w komplementowaniu aktorki i zostawiali wyrażające aprobatę emotikony: 

Kusząco!
Jak nastolatka.
Uwielbiam panią - pisali internauci, będąc pod wrażeniem wizerunku Opozdy.

Jak wam się podoba Joanna Opozda "z pazurem"? Pasuje jej taki styl?

Więcej zdjęć aktorki znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.