Meghan Markle rozkleiła się podczas ceremonii. Wszystko uchwyciły kamery

Meghan Markle bardzo przeżyła pogrzeb królowej Elżbiety II. Żona księcia Harry'ego w czasie uroczystości żałobnej się popłakała. Wszystko uchwyciły kamery.

19 września 2022 roku odbył się oficjalny pogrzeb królowej Elżbiety II w Opactwie Westminsterskim. W czasie ostatniego pożegnania towarzyszyli jej najbliżsi. Nie zabrakło Meghan Markle, która w gustownej kreacji prezentowała się fantastycznie na smutnym wydarzeniu. Okazuje się, że żona księcia Harry'ego bardzo przeżyła śmierć królowej Elżbiety II. W pewnym momencie po jej policzkach zaczęły spływać łzy wielkie jak grochy.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Królowa Elżbieta II, wieniec żałobnyTo ich połączy na zawsze. Wieniec na trumnie królowej Elżbiety II ma specjalne znaczenie

Meghan Markle płacze po śmierci królowej Elżbiety II. Jej reakcja nie wszystkim się spodobała

Od czasu odejścia księcia Harry'ego i Meghan Markle od rodziny królewskiej nie cieszą się najlepszą sławą, jeżeli chodzi o fanów brytyjskiej monarchii. Mimo skomplikowanych relacji z członkami rodziny, podobno królowa Elżbieta II bardzo ją lubiła. Aktorka pojawiła się na pogrzebie babci męża i w pewnym momencie stało się coś bardzo emocjonalnego. Kobieta nie wytrzymała i zaczęła płakać. Widać było po niej, że przeżywa śmierć królowej.

Zobacz też: Żona księcia Edwarda wkracza do akcji. Ma zbliżyć się do Meghan Markle. Wiadomo, w jakim celu

Jedna z internautek nie wierzyła w szczerość intencji Meghan Markle i zarzuciła jej grę na emocjach. Napisała wprost, co myśli, przytaczając jeden z wywiadów aktorki:

Wywiad z Meghan Markle w 2014 roku. "Meghan, czy umiesz się rozpłakać na zawołanie?" - "Potrafię to robić bardzo dobrze! To jest niezwykłe. Jedna łezka, lewe oko i już! - podsumowała użytkowniczka Twittera.

Polecamy: Wieniec na trumnie królowej Elżbiety II ma wyjątkowe znaczenie. Taka była wola księcia Filipa

Co o tym myślicie? Czy przypadkiem internautka nie przesadziła z tym osądem? 

Więcej o: