Meghan Markle rozkleiła się podczas ceremonii. Wszystko uchwyciły kamery

Meghan Markle bardzo przeżyła pogrzeb królowej Elżbiety II. Żona księcia Harry'ego w czasie uroczystości żałobnej się popłakała. Wszystko uchwyciły kamery.

19 września 2022 roku odbył się oficjalny pogrzeb królowej Elżbiety II w Opactwie Westminsterskim. W czasie ostatniego pożegnania towarzyszyli jej najbliżsi. Nie zabrakło Meghan Markle, która w gustownej kreacji prezentowała się fantastycznie na smutnym wydarzeniu. Okazuje się, że żona księcia Harry'ego bardzo przeżyła śmierć królowej Elżbiety II. W pewnym momencie po jej policzkach zaczęły spływać łzy wielkie jak grochy.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle płacze po śmierci królowej Elżbiety II. Jej reakcja nie wszystkim się spodobała

Od czasu odejścia księcia Harry'ego i Meghan Markle od rodziny królewskiej nie cieszą się najlepszą sławą, jeżeli chodzi o fanów brytyjskiej monarchii. Mimo skomplikowanych relacji z członkami rodziny, podobno królowa Elżbieta II bardzo ją lubiła. Aktorka pojawiła się na pogrzebie babci męża i w pewnym momencie stało się coś bardzo emocjonalnego. Kobieta nie wytrzymała i zaczęła płakać. Widać było po niej, że przeżywa śmierć królowej.

Zobacz też: Żona księcia Edwarda wkracza do akcji. Ma zbliżyć się do Meghan Markle. Wiadomo, w jakim celu

Jedna z internautek nie wierzyła w szczerość intencji Meghan Markle i zarzuciła jej grę na emocjach. Napisała wprost, co myśli, przytaczając jeden z wywiadów aktorki:

Wywiad z Meghan Markle w 2014 roku. "Meghan, czy umiesz się rozpłakać na zawołanie?" - "Potrafię to robić bardzo dobrze! To jest niezwykłe. Jedna łezka, lewe oko i już! - podsumowała użytkowniczka Twittera.

Polecamy: Wieniec na trumnie królowej Elżbiety II ma wyjątkowe znaczenie. Taka była wola księcia Filipa

Co o tym myślicie? Czy przypadkiem internautka nie przesadziła z tym osądem? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.