"Doda. 12 kroków do miłości" to ustawka? Specjalistka od marketingu: Nie wierzcie w nic

Specjalistka od marketingu skomentowała reality show "Doda. 12 kroków do miłości". Jej słowa mogą być zaskoczeniem dla wielu osób.

Na początku września wystartowało reality show "Doda. 12 kroków do miłości", w którym piosenkarka pod okiem kamer próbuje znaleźć idealnego partnera, a jednocześnie szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego do tej pory na tym polu ponosiła porażki. Czas pokaże, czy ktoś wyjątkowy skradnie jej serce. Nie wszyscy jednak wierzą w to, że program powstał, aby pomóc jej w poszukiwaniach drugiej połówki. Głos w tej sprawie zabrała tiktokerka znana jako "Facetka od reklamy", która jest specjalistką od marketingu i przez 16 lat pracowała w telewizji. 

Zobacz wideo "Jak to wytniesz, to ci utnę jaja". Doda o facetach, żonie Kurskiego i prostytutkach

Tiktokerka podsumowała reality show Dody: Nie wierzcie w nic

Po tym, jak wyemitowano pierwszy odcinek "Doda. 12 kroków do miłości" wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy show nie jest przypadkiem tworzone jedynie pod oglądalność. W związku z tym, że Agata Papis-Maniecka, czyli "Facetka od reklamy" może pochwalić się dużym doświadczeniem w pracy przy tego typu programach, internauci poprosili ją o wypowiedź na ten temat. 

Jako osoba, która pracowała 16 lat w telewizji, powiem wam całą prawdę. Telewizja działa tak jak internet. Wszystkie tego typu programy robione są tylko i wyłącznie pod oglądalność i zarobki z reklam. Wszystkie reality show są ustawione. Bogaci, biedni, to są zwykle ludzie wynajęci z agencji aktorskich.

W dalszej części powiedziała nieco więcej o kulisach tworzenia różnych reality show. 

Domy również wynajęte. Ba! Garderoby, te torebki Gucci, które widzicie w tych wszystkich programach. To jest wszystko wypożyczone. Nie wierzcie w nic, co się dzieje w tych programach.

Na koniec dodała, że tak naprawdę prawdziwa to będzie tam tylko Doda. Pod filmem pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci nie tylko podziękowali jej za szczerość, ale również przyznali rację. A co wy myślicie o programie wokalistki?

Zdjęcia z pierwszego odcinka programu Dody znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.