Małgorzata Ostrowska-Królikowska bawi się z wnukiem. Razem się śmiali i dokazywali

Małgorzata Ostrowska-Królikowski po przerwie od mediów społecznościowych wrzuciła na Instagram zdjęcia. Widać na nich, jak spędza czas z ukochanym wnukiem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest aktorką i mamą piątki dzieci. Poza tym jest także szczęśliwą babcią. Ostatnio znalazła czas dla wnuka, z którym bawiła się na świeżym powietrzu. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z dzieckiem swojego syna. Widać, że świetnie się razem bawią. Grali w piłkę i razem wariowali. Śmiechom nie było końca.

Zobacz wideo Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: Nie wiem jeszcze, jaką jest teściową

Cichopek, JabłczyńskaJabłczyńska przez zawód nie zagra w reklamach, a Fijał umie złożyć plombę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska gra w piłkę z wnukiem. Józek był wniebowzięty

Aktorka wybrała się na boisko do gry w siatkówkę z synem Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz. Józek przyszedł na świat w 2019 roku. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w wielu wywiadach wspominała, że dzięki najstarszemu wnukowi udało jej się przejść żałobę po śmierci ukochanego męża Pawła Królikowskiego. Teraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska wrzuciła do sieci zdjęcia z wnukiem. Skorzystali z uroków ciepłej wrześniowej pogody i postanowili spędzić czas na sportowo. Po fotografiach, które udostępniła widać było, że świetnie się razem bawili.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska Instagram / Małgorzata Ostrowska-Królikowska screen

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska Instagram / Małgorzata Ostrowska-Królikowska screen

Relację podpisała zdaniem:

Józek dał mi wycisk - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska na Instagramie.

Na zdjęciach można zauważyć, że na boisko aktorka wybrała - i słusznie - luźną stylizację. Założyła jeansowe dzwony i dobrała do nich beżową koszulę w casualowym stylu. Dołożyła także czarne okulary w stylu klasyków - wayfarer. Wyglądała bardzo modnie, a typ spodni idealnie pasował do jej sylwetki.

Zobacz też: Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z wnukiem. Dostała chamski komentarz, odpowiedziała uprzejmie

Więcej o: