Wiadomo, w jakim stanie jest Karolina Pisarek. Jej mąż przekazał niepokojące wieści

Karolina Pisarek przebywa w szpitalu. Od kilku dni modelce doskwiera ogromny ból głowy. Po szeregu badań mąż celebrytki podał do publicznej wiadomości aktualne informacje na temat stanu zdrowia żony. Niestety, na próżno szukać w nich pocieszenia.

Karolina Pisarek od kilku dni zmagała się z ogromnym bólem głowy. Dolegliwości były na tyle silne, że zdecydowała się jechać do szpitala. Menadżerka modelki przekazała wówczas, że lekarze nie postawili jeszcze dokładnej diagnozy, ale pojawiło się podejrzenie guza. Mąż Pisarek, Roger Salla, o stanie zdrowia żony informował w mediach społecznościowych. Teraz wypowiedział się na ten temat na Instagramie. Jego słowa są niepokojące. 

Zobacz wideo Czy Karolina Pisarek spełnia się w małżeństwie? Rzuca telefonami!

Karolina Pisarek trafiła do szpitala. Na razie nie ma oznak poprawy

Okazuje się, że pomimo przyjmowania silnych leków i kolejnych badań zdrowie Karoliny Pisarek nie uległo poprawie. 

Mały update, bo jest lawina pytań: Wczoraj jeszcze byliśmy na rezonansie głowy. Karolina dostała mocne leki, ale nie ma do tej pory poprawy z jej zdrowiem. Czekamy na jakąś zmianę w samopoczuciu. Dziękujemy wam za troskę i wsparcie - napisał na Instagramie Roger Salla. 

screenscreen Fot. Instagram.com/rogeiro20

Wcześniej o problemach zdrowotnych Karoliny Pisarek wypowiedziała się także menadżerka gwiazdy, Małgorzata Leitner.

Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania. Przez ostatnie pięć dni nasilał się ból głowy, Karolina była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy - powiedziała Małgorzata Leitner w rozmowie z "Co za tydzień".
 

Przypomnijmy, że Karolina Pisarek jest uczestniczką trzynastej edycji polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami". Modelka tańczy w parze z Michałem Bartkiewiczem. Ze względu na stan zdrowia wszystko wskazuje na to, że Pisarek nie wystąpi w najbliższym odcinku programu. 

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. 

Więcej o: