TVN kończy współpracę z ekspertem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Poszło o kontrowersyjne słowa. Jest oświadczenie

Stacja TVN podziękowała za współpracę ekspertowi "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Rafałowi Olszakowi. Psycholog wcześniej zasłynął kontrowersyjnymi wypowiedziami, w których między innymi wyśmiewał mężczyzn nieposiadających samochodu.

Ósmy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze nie wystartował, a już wzbudza dużo emocji. Jakiś czas temu z formatem pożegnał się dotychczasowy ekspert Bogusław Pawłowski. Zastąpił go psycholog kliniczny i terapeuta poznawczo-behawioralny Rafał Olszak. Właśnie się okazało, że producenci nie chcą już z nim wspópracować. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

TVN kończy współpracę z psychologiem ze ślubu od pierwszego wejrzenia

Rafał Olszak niedawno zasłynął kilkoma, delikatnie mówiąc, szokującymi wypowiedziami. Stwierdził, że feminizm to nic innego jak "fabryka narcystycznych i egoistycznych potworów, które żyją wyłącznie dla siebie". Nie miał też zbyt dobrego zdania o mężczyznach nieposiadających samochodu i uznał, że nie można ich nazywać prawdziwymi facetami. W końcu podzielił się wątpliwej jakości przemyśleniami na temat antykoncepcji. Psycholog powiedział, że prezerwatywa "oddziela" mężczyznę od kobiety i sprawia dyskomfort panom. Dla stacji TVN tego już było za wiele, zdecydowała się podziękować za współpracę, o czym poinformowała widzów na Facebooku.

Oświadczenie firmy EarlGrey, producenta programu "Ślub od pierwszego wejrzenia": W uzgodnieniu z TVN zakończyliśmy współpracę z panem Rafałem Olszakiem. Tym samym Rafał Olszak nie pojawi się w audycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" - czytamy.

Wcześniej krytycznie o Olszaku wypowiedziała się ekspertka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Magdalena Chorzewska.

Nie zgadzam się z ani jednym poglądem Rafała Olszaka i już teraz wiem, dlaczego tak trudno jest mi z nim współpracować w tej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - powiedziała na InstaStories.

Zwolnienie Rafała Olszaka wydawało się nieuniknione, a wy jak uważacie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.