"Hotel Paradise". Grzegorz szuka partnerki przed rajskim rozdaniem. "Chcę zostać jak najdłużej" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Szósta edycja programu "Hotel Paradise" dopiero się rozpoczęła, a jeden z uczestników już budzi duże emocje. Mowa oczywiście o Grzegorzu, który od samego początku kombinuje i próbuje dogadać się z uczestnikami, by "zostać jak najdłużej" w Panamie. Wiemy, co wydarzy się przed rajskim rozdaniem!

Przed nami pierwsze rajskie rozdanie w szóstej edycji "Hotelu Paradise". Panie jako pierwsze będą decydować o tym, kto zostanie w programie. Jeden z uczestników zaczął chyba obawiać się o swoją przyszłość, bo chciał wejść w układ z dwiema uczestniczkami. Czy to mu się udało?

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Grzegorz chce zostać w programie. Chce wejść w konszachty z uczestniczkami

Więcej o popularnych programach TV znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Hotel Paradise". Grzegorz szuka sposobu, by zostać w programie

Zanim dojdzie do rajskiego rozdania, w piątym odcinku "Hotelu Paradise" będziemy mogli zobaczyć Grzegorza, który za wszelką cenę będzie chciał dalej bawić się w Panamie. Mężczyzna uznał, że warto spróbować każdej szansy, postanowi więc szukać szczęścia u dwóch uczestniczek - Szahiry i Wiktorii. 

Mam dla ciebie dwie propozycje. Tak jak powiedziałaś, to jest "Hotel Paradise". Mam opcję taką jedną, że albo się umawiamy, że bez względu co by się nie działo, i kto by nie przyszedł, to do samego końca zostajemy ze sobą w parze. Chyba że będziemy chcieli, żeby coś zamieszać, to uzgadniamy to ze sobą - zaoferował Grzegorz najmłodszej z uczestniczek.
Ale, że co? Że ja z tobą?! - spytała zszokowana Wiktoria.
No, albo druga opcja, że najwyższej... - zaczął odpowiadać z pewnością siebie mężczyzna.
Ale ja nikomu nie obiecam, że ja z nim zostanę do końca - stwierdziła dziewczyna. 

Szanse Grzegorza na pozostanie w programie... zmalały. Mimo to chłopak nie stracił pewności siebie. Uznał, że czuje, że "nadal ma furtkę uchyloną, choć nie jest jej na sto procent pewien". 

Zależy mi na tym, żeby zostać jak najdłużej z ekipą i pić drineczki w basenie - uznał Grzegorz.

"Hotel Paradise". Jeśli nie Wiktoria... to może Szahira będzie szansą dla Grzegorza?

Grzegorz postanowił nie tracić nadziei, tylko zrobić wszystko, by rzeczywiście móc dalej "pić drineczki w basenie". Choć wcześniej dość niemiło potraktował Szahirę, odnosząc się do jej wyglądu i wagi, uznał, że będzie ona dobrym wyborem na rajskim rozdaniu. Zaproponował więc kobiecie układ.

Czy mógłbym się z tobą umówić po prostu, po dżentelmeńsku? - spytał Grzegorz.
Że? - odpowiedziała zdziwiona dziewczyna.
Moglibyśmy się umówić tak: albo tworzymy taką relację, gramy do jednej bramki i nie zmieniamy w ogóle pary, idziemy naszą dwójką tak do samego końca, albo, jeśli ewentualnie byłaby taka opcja, że tobie by się ktoś spodobał i chciałabyś mnie zostawić, to chciałbym, żebyś mi o tym powiedziała wcześniej - zaproponował.

Czy Grzegorzowi uda się zostać w programie i jego próby nawiązania relacji nie pójdą na marne? Tego dowiecie się w kolejnym odcinku szóstej edycji "Hotelu Paradise". Kiedy oglądać? Od poniedziałku do piątku o 20.30 na antenie TVN7

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.