Agnieszka Dygant chwali się zdjęciami z sypialni. Patrzymy na elegancki zagłówek łóżka i dostojnego kota

Agnieszka Dygant opublikowała na InstaStories zdjęcia przedstawiające wycinek jej sypialni. Show kradnie okazały kot rasy maine coon, ale wprawne oko wychwyci coś jeszcze.

Do mieszkań znanych osób lubi "zajrzeć" niejeden internauta. W końcu fani często zastanawiają się, w jakich wnętrzach żyje ulubiona gwiazda i czy zaaranżowała swoje cztery kąty z gustem. Celebryci dobrze o tym wiedzą i od czasu do czasu zaspokajają tę ciekawość, publikując w sieci zdjęcia, jakie wykonują w domu. Agnieszka Dygant powstydzić się nie może. Dzięki jej regularnie uzupełnianemu o nowe domowe kadry Instagramowi można wywnioskować, że całe mieszkanie gwiazdy jest zarówno stylowe, jak i przytulne. Jednak pewien element wystroju sypialni szczególnie urzeknie miłośników pięknych detali.

Agnieszka SienkiewiczTak mieszka Agnieszka Sienkiewicz. Boska kuchnia! Aż chce się w niej gotować

Zobacz wideo Agnieszka Dygant o makijażu

Agnieszka Dygant prezentuje sypialnię

Fotografie, które pojawiły się niedawno na InstaStories aktorki, prezentują wnętrze jej sypialni. Na tych zdjęciach, jak nietrudno dostrzec, króluje dostojny długowłosy kot. Piękny zwierzak wyleguje się w śnieżnobiałej pościeli i oczywiście swoją obecnością kradnie show.

Od razu też da się podpatrzeć, że najsłynniejsza polska serialowa "niania" ceni nieszablonowe, oryginalne detale, nadające wnętrzom niepowtarzalny charakter. W uwiecznionym pomieszczeniu uwagę zwraca przede wszystkim okazałe wezgłowie łóżka, którego dekorację stanowi interesujący motyw. Ten element przełamuje surową biel ścian i pełni nie tylko funkcję użytkową, ale również dekoracyjną.

Sypialnia Agnieszki DygantSypialnia Agnieszki Dygant Instagram

Do tego kominek, który dosłownie i w przenośni ociepli wnętrze oraz trochę bibelotów, dobranych tak, by nie przytłaczały, ani nie zagracały pomieszczenia. 

Sypialnia Agnieszki DygantSypialnia Agnieszki Dygant Instagram

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant chwali się zdjęciami w bikini. Jest forma

Podoba wam się sypialnia aktorki? Więcej zdjęć mieszkania Agnieszki Dygant (i jej kotów) znajdziecie w naszej galerii u górnej części artykułu.

Więcej o: