Manuela Michalak to gwiazda "Big Brothera". Tak zmieniała się przez lata. Dziś wciąż zachwyca uśmiechem

Manuela Michalak jest doskonale znana z pierwszej edycji "Big Brothera". Przypominamy, jak gwiazda telewizji zmieniała się przez lata.

"Big Brother" był pierwszym w Polsce programem, który zapoczątkował modę na reality-show i przyciągnął milionową publiczność przed telewizory. Barwni uczestnicy codziennie gościli w domach Polaków. Choć zwycięzca był tylko jeden, to bez wątpienia każda z biorących udział w show osób zapisała się w pamięci widzów. Niektórzy kontynuowali karierę w show-biznesie, inni wycofali się z życia publicznego, traktując program jako jednorazową przygodę. Jedną z gwiazd program, która do dzisiaj stara się o sobie przypominać jest Manuela Michalak. Jak zmieniała się przez lata?

Zobacz wideo Ewa z "Big Brothera" zdobyła się na szczere wyznanie. Opowiedziała Martynie o samookaleczaniu się

"Big Brother". Jak zmieniała się Manuela Michalak?

Michalak po zakończeniu programu "Big Brother" pojawiła się razem z pozostałymi uczestnikami w dwóch filmach Jerzego Gruzy - "Gulczas, a jak myślisz..." oraz "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja". Na konferencji prasowej pierwszego z nich zachwyciła eleganckim strojem, a blond włosy spięła w artystyczny nieład.

Manuela Michalak. 'Gulczas, a jak mylisz' - konferencja prasowaManuela Michalak. 'Gulczas, a jak mylisz' - konferencja prasowa fot. Kapif

Na planie filmowym do drugiej produkcji Gruzy widzieliśmy ją w romantycznie rozwianych włosach i gustownym kożuchu.

Manuela Michalak. Yrek - plan filmowyManuela Michalak. Yrek - plan filmowy fot. Kapif

Kiedy pojawiła się w programie "Maraton uśmiechu", wyglądała niezwykle elegancko. Uwagę zwracała wówczas jej fryzura - krótkie i proste blond włosy

Manuela Michalak w 'Maraton uśmiechu'Manuela Michalak w 'Maraton uśmiechu' fot. Kapif

W 2017 roku wróciła na salony pozując na ściance do pokazu kolekcji Daniela Jacoba Daliego. Uwagę zwróciły wówczas jej długie, falowane włosy. W takim wydaniu jej jeszcze nie widzieliśmy!

Manuela MichalakManuela Michalak fot. Kapif

Na ostatnich zdjęciach na Instagramie widzimy, że Manuela wciąż jest wierna swoim długim blond włosom. Z twarzy nie schodzi jej również charakterystyczny uśmiech, którym podbiła serca milionom Polaków. 

 

Więcej zdjęć Manueli znajdziecie w galerii u góry strony. W którym wydaniu podoba wam się najbardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.