Dominika Gwit w ciąży miała infekcję. Zaapelowała do fanów. "Nie można tego bagatelizować"

Dominika Gwit zapytana o infekcję w ciąży. Pomogła natychmiastowa interwencja lekarzy. Teraz apeluje do fanów.

Dominika Gwit jakiś czas temu zdradziła, że już zimą wraz z parterem powitają na świecie pierwsze dziecko. Droga do spełnienia marzenia nie była łatwa, bowiem aktorka od lat zmaga się z chorobą. Musiała więc rozpocząć leczenie między innymi na niepłodność. Teraz zdradza, jak się czuje w ciąży.

Zobacz wideo Dominika Gwit ma coś do przekazania hejterom

Dominika Gwit miała infekcję w ciąży

Ostatnio Dominika Gwit zorganizowała na Instagramie Q&A, podczas którego fani zalali ją pytaniami o ciążę. Z troski o zdrowie dopytywali, czy przeszła infekcję.

Czy przechodziłaś infekcję w ciąży? Dużo zdrówka - pytali obserwatorzy.

Aktorka przyznała, że na samym początku ciąży musiała sięgnąć po antybiotyk, jednak stała opieka lekarzy pomogła jej się szybko uporać z problemem. Zaapelowała do fanów, aby nie bagatelizowali znaków, które daje im organizm i podobnie do niej pozostawali w stałym kontakcie z lekarzami.

Tak, na początku byłam chora i miałam antybiotyk. Na szczęście byłam pod opieką lekarzy. Takie rzeczy się dzieją i nie można tego bagatelizować. Od razu do lekarza! - odpowiedziała Dominika Gwit.

Dominika GwitDominika Gwit Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit opowiada, jak zmienia się jej ciało w ciąży. Nie zapomina o aktywności

Dominika Gwit od jakiegoś czasu regularnie ćwiczy. Fani dostrzegli już efekty jej ciężkiej pracy i pisali, że schudła. Aktorka potwierdziła, że udało jej się zgubić parę kilogramów jeszcze przed zajściem w ciążę, jednak utrata wagi w tym stanie jest normalna u kobiet zmagających się z zespołem metabolicznym.

Zobacz również: Anna Lewandowska reaguje na ciążę Dominiki Gwit. Skomentowała jej ćwiczenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.