Stylista ocenił wizerunki Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska. "Spodnie za duże o dwa rozmiary"

Jacob Dali na łamach "Super Expressu" ocenił stylizacje liderów dwóch kluczowych partii. Niestety, zdaniem stylisty, politycy muszą sporo popracować nad własnym wizerunkiem.

Donald Tusk i Jarosław Kaczyński przygotowują się na najważniejsze polityczne starcie - już w 2023 w Polsce odbędą się wybory parlamentarne. Z racji rosnącego napięcia wokół polityków, tabloid poprosił o opinię eksperta na temat kwestii dosyć trywialnej. Jacob Dali ocenił stylizacje liderów Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości. Dostało im się po równo.

Zobacz wideo Łukasz Mejza puszcza nagranie z Tuskiem w Sejmie. "Brakuje tylko, żeby pan założył biuro podróży Tusk travel i pielgrzymki organizował, najlepiej do Berlina"

Ekspert ocenia styl Donalda Tuska. "Wypada średnio"

Zdaniem eksperta, Donaldowi Tuskowi sporo brakuje do bycia ikoną stylu. Być może polityk powinien zasięgnąć opinii córki, która specjalizuje się w tym temacie? Dali przyznał, że chociaż lider Platformy Obywatelskiej nie popełnia modowych grzechów, to jego garnitury są mdłe i mocno przewidywalne. Ma dla niego również pewną radę.

Na chwilę obecną jest tak zwyczajnie, po prostu bardzo klasycznie i na czele wielu polityków wypada średnio. (...) Lepiej by było też, gdyby Tusk częściej zakładał krawat, niż paradował w rozpiętej koszuli, spod której wystaje biały, bawełniany podkoszulek.

Jacob Dali o Jarosławie Kaczyńskim. "Zawsze zakłada za duże spodnie"

Podobnie sprawa ma się z Jarosławem Kaczyńskim. Przy okazji omawiania stylizacji lidera Prawa i Sprawiedliwości, Jacob Dali wspominał jego wizerunek sprzed lat. Wiele się w tej kwestii zmieniło - niegdyś wyróżniający się stylem polityk, w pewnym momencie zaniedbał kwestie swojego wyglądu.

Naprawdę miał lepszy styl, niż obecnie. Wtedy bardziej dbał o swój wizerunek publiczny i na plus wyróżniał się wśród kolegów. Dziś zawsze zakłada szerokie spodnie za duże przynajmniej o dwa rozmiary, które aż proszą się o skrócenie u krawcowej - czytamy.

Pectus nie popisali się na sopockiej scenie? 'Fałszowali'Występ zespołu Pectus zmiażdżony przez internautów: Wyszło marne karaoke

Zgadzacie się z opiniami eksperta?

Więcej o: