Nergal pokazał, jak wyglądał po chemioterapii. "Bez włosów, brwi"

Nergal wrócił pamięcią do czasów, gdy zmagał się z białaczką. Adam Darski podzielił się zdjęciem, na którym nie przypomina siebie.

W 2010 roku Nergal poinformował, że choruje na białaczkę. Artysta odwołał wszystkie koncerty grupy Behemoth i poddał się leczeniu. Przeszedł przeszczep szpiku i po bardzo ciężkich sześciu miesiącach opuścił szpital. Niedawno pokazał zdjęcie z czasów, gdy walczył z chorobą.

Zobacz wideo Nergal wyśmiewa się z kierowcy Ubera

Piotr Woźniak-StarakPiotr Woźniak-Starak chętnie pomagał potrzebującym. "Zawsze na niego można było liczyć"

Nergal szokuje fotografią z czasów, gdy chorował na białaczkę

Adam Darski udostępnił na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy go na tle morza. Nie to jest jednak najważniejsze. W opisie postu muzyk wyjaśnił, że kadr pochodzi z bardzo trudnego dla niego okresu.

Powiew przeszłości. 2010 rok czy jakoś tak. Pomiędzy sesjami chemioterapii. Bez włosów, bez brwi. Dodatkowe dziesięć kilogramów. I wciąż się uśmiecham.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani okazali wsparcie Nergalowi.

Teraz wyglądasz dużo lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
Świetnie, że jesteś z nami po wygranej walce z białaczką. Potrzebujemy cię i Behemotha.
To szalone, gdy teraz o tym myślisz. Znam to.

Adam Darski podzielił się również innym intrygującym zdjęciem na Instagramie. Pozuje na nim Doda u boku osoby odpowiedzialnej za media społecznościowe Behemotha. Kadr wykonano 12 lat temu, podczas jednego z koncertów.

Bach! 12 lat temu za kulisami koncertu w Warszawie. Richard Lucifer, który prowadzi fanpage Behemotha na FB, był bardziej fanem mojej ex, jak się wtedy wydawało. Czy moja twarz mówi wszystko? - napisał wokalista.
 

Wygląda na to, że Nergal w ostatnim czasie często wraca myślami do wydarzeń sprzed lat.

Sana MartinPremierka Finlandii bawi się na imprezie. Do sieci wyciekło nagranie

Więcej o: