Ewa Wachowicz na weselu w kreacji, którą znamy. Fani oniemieli. Ten kolor!

Ewa Wachowicz w zeszły weekend była gościem weselnym. Na tę ważną okoliczność wybrała kreację od przyjaciółki i znanej projektantki. Wyglądała przepięknie, a ten kolor zdecydowanie do niej pasuje.

Ewa Wachowicz ma na koncie tytuły Miss Polonia, trzeciej wicemiss świata oraz najpiękniejszej studentki świata w 1992 r. To właśnie sukces w konkursach piękności otworzył jej drogę do dalszej kariery. Choć od konkursu Miss Polonia, w którym Ewa Wachowicz po raz pierwszy włożyła koronę, minęło już 30 lat, gwiazda cały czas jest obecna w polskim show-biznesie. Ma na koncie wiele sukcesów. Wydała kilka książek kulinarnych, prowadziła autorski program w telewizji "Ewa gotuje", a u boku Wojciecha Modesta Amaro była jurorką w popularnym programie Polsatu "Top Chef" oraz "Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Wachowicz czerpie garściami z życia po 50., czym dzieli się z fanami na Instagramie. Ostatnio była gościem na weselu. Jej kreacja wprawiła w zachwyt.

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"

Ewa Wachowicz znów założyła piękną kreację od Violi Piekut. Tym razem na wesele

Gwiazda wybrała się na Podlasie, aby uczestniczyć w weselu znajomych. Uroczystość odbyła się w pięknym Zamku w Janowie Podlaskim, a młodzi mogli liczyć na piękną pogodę. Ewa Wachowicz postawiła na niebieską suknię do ziemi od Violi Piekut, z rozcięciem na nodze i bufiastymi długimi rękawkami. Dodatkami była czerwona torebka, która świetnie współgrała z kolorem kreacji i białe sandałki na obcasie. Obserwatorzy zachwycili się stylizacją celebrytki.

 
Piękna kobieta w pięknej sukience.
Wow, co za kolory.
Bajeczny kobalt.

Ewa Wachowicz Robert MakłowiczSpytano Wachowicz o konflikt z Makłowiczem. Wiedziała, co odpowiedzieć

Ewa Wachowicz chętnie sięga po tę kreację. Ostatnio miała ją na sobie podczas urodzin projektantki, z którą także się przyjaźni. Również wtedy prezentowała się wspaniale i wprawiła fanów w osłupienie.

Viola Piekut, Ewa WachowiczViola Piekut, Ewa Wachowicz Fot. @violapiekuthome

Jak wam się podoba weselna kreacja gwiazdy?

Więcej o: