Grażyna Torbicka na zdjęciu sprzed 37 lat. Zadebiutowała na Festiwalu Piosenki w Sopocie. Ale miała fryzurę

Tomasz Raczek podzielił się fotografią z 1985 roku, gdy z Grażyną Torbicką prowadzili festiwal w Sopocie. Dziennikarka na przestrzeni tych lat bardzo się zmieniła.

Grażyna Torbicka jest dziennikarką, która dla polskiej kultury zrobiła więcej niż duża część aktorek i piosenkarek z pierwszych stron gazet. Jej program "Kocham Kino", w którym opowiadała o sztuce filmowej, był jednym z najważniejszych w rodzimej branży. Torbicka ma na swoim koncie również prowadzenie niezliczonej ilości wydarzeń artystycznych. Teraz z okazji rozpoczynającego się festiwalu w Sopocie Tomasz Raczek opublikował zdjęcie koleżanki sprzed 37 lat.

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Agnieszka Kaczorowska i Maciej PelaKaczorowska chwali się romantycznym ujęciem, a jej mąż zapobiega plotkom o ciąży

Grażyna Torbicka na zdjęciu z 1985 roku. Ale miała fryzurę 

Grażyna Torbicka pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła w 1985 roku. Szybko trafiła do działu literackiego Teatru Telewizji, a wkrótce potem debiutowała w roli prowadzącej Festiwalu Piosenki w Sopocie. Towarzyszył jej wtedy Tomasz Raczek, który wspomina teraz ten wyjątkowy moment. Dziennikarz opublikował na Instagramie wyjątkowe zdjęcie, na którym widzimy młodych konferansjerów na scenie w 1985 roku. 

Gdy patrzę na to zdjęcie przedstawiające nasz debiut z Grażyną Torbicką w roli prowadzących Festiwal Piosenki w Sopocie, to mam wrażenie jakbym widział Olivię Newton-John z Johnem Travoltą.
 

Grażynie Torbickiej wspomnienie festiwalu z 1985 roku najwidoczniej bardzo się spodobało, bo podzieliła się screenem postu na InstaStories.

Późniejsza droga Grażyny Torbickiej

Po debiucie na wielkiej scenie dziennikarka prowadziła jeszcze wiele wydarzeń kulturalnych. Wśród najważniejszych można wymienić 56. finał wyborów Miss World w Warszawie czy międzynarodowy festiwal filmowy Camerimage. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, z których dowiecie się, jak zmieniała się Grażyna Torbicka na przestrzeni lat.   

Anna i Mariola 'Sanatorium miłości 4'"Sanatorium miłości". Anna pokazała zdjęcia z wakacji. Seniorka pozuje w bikini

Więcej o: