Joanna Opozda wraca do pracy. Nie zamierza rozstawać się z synem. Może liczyć na luksusowe warunki

Joanna Opozda już niebawem rozpocznie zdjęcia do nowego filmu. Gwiazda zdradziła, że na plan zabierze Vincenta. W opiece nad synem pomogą jej bliskie osoby.

Pod koniec lutego Joanna Opozda została mamą. Aktorka nie ukrywa, że syn jest teraz dla niej najważniejszy i przez jakiś czas skupiała się głównie na macierzyństwie. Gwiazda powoli wraca jednak na plan. Niedługo rozpocznie zdjęcia do nowego filmu, w którym wystąpi u boku Mateusza Banasiuka. Troskliwa mama nie zamierza jednak ani na chwilę rozstać się z pociechą. Vincent będzie towarzyszył aktorce w pracy.

Maffashion, tatuaże Doroty SzelągowskiejSzelągowska i Chylińska żałowały, że zrobiły sobie te tatuaże. Bieber też popełniła błąd

Joanna Opozda zabiera Vincenta na plan. Gwiazda będzie miała luksusowe warunki

Joanna Opozda udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Party". Opowiedziała w nim o swoich zawodowych planach. Okazuje się, że aktorka wraca na plan już we wrześniu. Gwiazda wystąpi w filmie pod tytułem "Wieczór kawalerski", w którym zagra także jej wieloletni przyjacielMateusz Banasiuk. Celebrytka nie planuje jednak zostawić syna pod opieką niani. Vincent cały czas będzie w pobliżu mamy.

Podczas zdjęć będę miała prywatny kamper, więc synek będzie ze mną na planie - zdradziła w rozmowie z magazynem "Party".

Aktorka zdradziła też, kto zajmie się chłopcem, kiedy będzie zajęta kręceniem scen.

W opiece pomoże mi moja mama i siostra - dodała.

Aneta i Robert 'Ślub od pierwszego wejrzenia 6'"ŚOPW". Aneta i Robert pokazali rodzinne zdjęcie. Mały Mieszko skradł show

Joanna Opozda musiała wrócić do pracy niedługo po porodzie. Gwiazda utrzymuje, że Antoni Królikowski uchyla się od płacenia alimentów na dziecko. Kwestia finansów powróciła ostatnio, gdy aktor oskarżył byłą partnerkę o wykorzystywanie wizerunku Vincenta w postach sponsorowanych. Celebrytka ostro zareagowała na te zarzuty, jeszcze raz podkreślając, że to wyłącznie ona utrzymuje syna.

Więcej o: