Snoop Dogg wyśmiał Marzenę Rogalską i wpadkę z gwoździem. Puściły jej nerwy

Marzenie Rogalskiej nie spodobało się, że Snoop Dogg śmieje się ze słynnego wypadku z jej udziałem w "Pytaniu na śniadanie". Dosadnie skomentowała zachowanie rapera na Instagramie.

Snoop Dogg za pośrednictwem mediów społecznościowych wyśmiał wypadek, który zdarzył się w "Pytaniu na śniadanie" w 2016 roku. Przypomnijmy, że gościem Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela był wtedy Pan Ząbek. Sztuczka iluzjonisty poszła bardzo źle i prowadząca program przebiła sobie dłoń gwoździem. Żarty rapera z tego zdarzenia nie spodobały się poszkodowanej, która dała teraz temu wyraz na Instagramie.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka gorzko o "Pytaniu na śniadanie". "Te pięć lat było naprawdę trudne"

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska od lat mierzy się z hejtem. Zdradziła, jak sobie z nim radzi

Małgorzata Rogalska jest oburzona zachowaniem Snoop Dogga

Marzena Rogalska opublikowała oświadczenie na InstaStories, w którym uderzyła w amerykańskiego rapera.

Raper o milionowych zasięgach wrzucił u siebie wideo, które ani trochę nie jest dla mnie zabawne. Mam prośbę, abyście nie wysyłali mi tego filmu. Bo zbyt dobrze go pamiętam, chociaż od tamtej pory minęło sześć lat. Przy okazji odpowiedzcie sobie na pytanie - czy naprawdę chcielibyście, aby ktoś przypominał wam wypadek, o którym nie chcecie pamiętać?

Wcześniej w podobnym tonie wypowiedział się Tomasz Kammel, który dodał komentarz pod postem Snoop Dogga z nagraniem na Instagramie.

To było naprawdę złe. Niektórzy nie chcieli uwierzyć, że to prawda i robili sobie głupie żarty. Prawda jest taka, że to nie było udawane, a dziewczyna została mocno zraniona. Wiem to na pewno, bo w tamtym momencie stałem obok obu tych osób. Złe wspomnienia.

Teraz czekamy już tylko na komentarz Pana Ząbka, dla którego całe zdarzenie jest zapewne również bardzo przykre. Warto przypomnieć, że iluzjonista wkrótce po tragicznym wypadku w "Pytaniu na śniadanie" pojawił się w "Mam Talent". Powtórzył tę samą sztuczkę, a odważnym, który zgodził się mu partnerować, był Agustin Egurrola. Dłoń jurora przetrwała.

Demi MooreDemi Moore zachwyca w różowym bikini. "Wyglądasz jak miliard dolarów"

Więcej o: