Joanna Opozda zagrała na nosie Antkowi Królikowskiemu. Znalazła sposób, by pokazać syna: Zagadka rozwiązana

Joanna Opozda od chwili, w której powitała na świecie syna, nie ujawnia jego wizerunku. Publikuje rozkoszne zdjęcia w mediach z Vincentem, jednak dba, by jego twarz była zasłonięta. Teraz znalazła sposób, by pokazać fanom, jak wygląda chłopiec.

W ostatnich dniach ponownie zawrzało, gdy wyszło na jaw, że Antoni Królikowski wystosował do Joanny Opozdy pismo przedprocesowe. Zaapelował do byłej partnerki, by ta zaprzestała wykorzystywać wizerunek ich syna do publikowania na Instagramie postów sponsorowanych i reklam. Joanna publicznie odpowiedziała i wyjaśniła, że jest jedyną osobą, która utrzymuje ich wspólne dziecko. Mało tego, ujawniła, że to od niej wyszła prośba do Królikowskiego i jego bliskich, by nie pokazywali w mediach wizerunku Vincenta. Teraz sprawiła fanom niemałą gratkę i postanowiła pokazać, jak wygląda jej syn. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy wspominają poród. Aktorka z "Julii" tak krzyczała, że wezwano policję, Lewandowska straciła dużo krwi

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Opozda znalazła sposób, by pokazać, jak wygląda jej syn

Joanna Opozda opublikowała na Instagramie archiwalne, czarno-białe zdjęcie, na którym widać aktorkę w czasach, gdy sama była dzieckiem. W opisie zdradziła, że jej syn wygląda dokładnie tak samo jak ona, gdy była w jego wieku. Z jej słów wynika, że podobieństwo między nimi jest uderzające, a Vincent po mamie odziedziczył większość genów. 

Vincent to skóra zdarta z mamusi. Mój synek wygląda identycznie. Nos, usta, kształt buzi i oczu, nawet uszy. Niesamowite - napisała duma mama.
 

To samo zdjęcie aktorka opublikowała na InstaStories z opisem:

Tak wygląda Vini, zagadka rozwiązana.

Fani w komentarzach wyrazili ubolewanie, że sami nie mogą porównać podobieństwa mamy do syna, ale nie szczędzili miłych słów w stronę aktorki i Vincenta. 

Mama piękna, to musiało tak być.
No, to będzie przystojniak niesamowity.
Skoro wygląda identycznie, to jest ślicznym chłopcem - czytamy.

Lara GesslerGessler pokazała, jak urządziła mieszkanie. Spójrzcie na pokój dziecinny. Dużo wikliny

Myślicie, że Joanna Opozda w końcu zdecyduje się na to, by pokazać twarz Vincenta? Więcej zdjęć aktorki z synem znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: