Joanna Opozda przypięła na Instagramie stare zdjęcie. Takich komentarzy się nie spodziewała. "Powinien błagać o wybaczenie"

Wojna między Joanną Opozdą a Antonim Królikowskim trwa. Okazuje się, że aktorka pod ostatnim zdjęciem na Instagramie otrzymała ogromne wsparcie od fanów, którzy jej mocno kibicują. Nie zabrakło czułych słów pod adresem Opozdy i kąśliwych uwag pod adresem Królikowskiego.

Joanna Opozda rozgrzała Antoniego Królikowskiego do czerwoności, kiedy zarzuciła mu, że nie interesuje się synem i nie płaci zarządzonych przez sąd alimentów. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. W związku z tym aktor postanowił skomentować słowa byłej partnerki, zarzucając jej niekarmienie syna z powodu palenia papierosów i obsesję na punkcie jego aktualnej partnerki. Okazuje się, że w trudnym dla kłótliwych aktorów czasie Joanna Opozda może liczyć na pełne wsparcie fanów. Pod jej najnowszym zdjęciem na Instagramie uderzyli w Królikowskiego.

Zobacz wideo Joanna Opozda opowiedziała o problemach ze zdrowiem po ciąży i zaapelowała do fanek

Tak mieszka Patrycja TuchlińskaTak mieszkają Patrycja Tuchlińska i jej partner miliarder. To prawdziwy pałac

Fani Joanny Opozdy stoją za nią murem. "Powinien błagać o wybaczenie!"

Od samego początku konfliktu między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim można było zauważyć, że to aktorka otrzymuje nieporównywalnie większe wsparcie od fanów. Wiele kobiet utożsamiło się z jej sytuacją prywatną. Teraz w komentarzach wiele kobiet zwierzyło się jej z historii i opowiedziało, że doświadczyło ze strony byłych partnerów podobnych rzeczy.

Przechodziłam przez to samo. Współczuję ci bardzo. Głowa do góry, Asia! - napisała fanka.
 

Inna dodała

Taka śliczna dziewczyna. Jak mogłaś w ogóle dać dotknąć się Antkowi Królikowskiemu? On nie dorasta ci do pięt! Powinien błagać o wybaczenie.
Asiu, mierzę się z takim samym problemem. Niestety, życie z takimi osobami jest trudne. Powodzenia i dużo siły!
Jaki ten Antek jest żałosny. Trzymaj się!
Ślicznie pani wygląda. Szkoda tylko, że wasze sprawy są publicznie prane. Vinvent ma super mamę. Pozdrawiam.

Co myślicie o słowach obserwatorów Joanny Opozdy? Zgadzacie się z nimi? 

Więcej o: