Królikowski vs Opozda - ciąg dalszy. Antoni kolejny raz uderza w byłą partnerkę. Padły poważne zarzuty

Jeśli ktoś myślał, że medialna kłótnia między Antonim Królikowskim a Joanną Opozdą już się zakończyła, to żył w błędzie. Afera kolejny raz nabiera rumieńców. Tym razem aktor oskarżył żonę o poważne uchybienia w wychowaniu syna - Vincenta. Te słowa mogą bardzo namieszać.

Antoni Królikowski zaapelował do Joanny Opozdy, aby zaprzestała wykorzystywać wizerunek syna, Vincenta, do publikowania na Instagramie postów sponsorowanych i reklam. Aktorka w rozmowie z tabloidem zdradziła, że jest jedyną osobą, która utrzymuje ich wspólne dziecko. Teraz oliwy do ognia dolał aktor, który w rozmowie z "Super Expressem" nie gryzł się w język i na jaw wyszły nieznane dotąd szczegóły.

Zobacz wideo Antek Królikowski opublikował wideo ze szpitala

Lara Gessler, Justyna SteczkowskaSteczkowska sama urządziła taras, a w dżungli Pazury surfinie i maciejki

Antoni Królikowski krytykuje Joannę Opozdę. Wytknął jej palenie papierosów i obsesję na punkcie jego obecnej partnerki

W rozmowie z "Super Expressem" odpowiedział na zarzuty Joanny Opozdy. Stwierdził, że była partnerka kompletnie nie dopuszcza go do dziecka.

Zaś co do mojego syna - dostała wezwanie i dostawać będzie kolejne, jeśli nadal będzie ograniczać moje prawa. Cały czas podnosi, że nie pomagam przy dziecku, choć mnie do niego nie dopuszcza. Mogę go widywać godzinę tygodniowo, o ile jest w Warszawie. A ja naprawdę chciałbym wręcz opieki naprzemiennej, w końcu paląc papierosy i tak nie karmi syna piersią. Jednak jej obsesja w stosunku do mojej nowej partnerki jest tak silna, że będę musiał o niego walczyć - podkreślił aktor.

Następnie wbił szpilę byłej partnerce, twierdząc, że manipuluje informacjami i nazywając ją "mistrzynią Photoshopa".

Mam nadzieję, że do ludzi dotrze w końcu, że Asia jest mistrzynią Photoshopa i wykreowanie takich "dowodów" jak te SMS-y z groźbami, to dla niej jeden wieczór - podsumował aktor.

Myślicie, że aktorka odpowie na słowa Antoniego Królikowskiego

Więcej o: