Ellen DeGeneres żegna byłą partnerkę Anne Heche. Dodała przejmujący post

Ellen DeGeneres pożegnała byłą dziewczynę Anne Heche na Instagramie. Aktorka odeszła 12 sierpnia po tym, jak została odłączona od aparatury.

5 sierpnia Anne Heche spowodowała wypadek, w wyniku którego trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Miała poważne oparzenia i uszkodzone płuca. Rodzina ogłosiła, że odłączą aktorkę od aparatury podtrzymującej życie. 12 sierpnia aktorka zmarła w wieku 53 lat. Gwiazdę pożegnała ekspartnerka, była prowadząca popularny talk-show Ellen DeGeneres.

Zobacz wideo Hubert Urbański ogląda "Milionerów" i śmieje się z uczestniczki

Ellen DeGeneres odniosła się do śmierci Anne Heche na InstaStories

64-letnia była gospodyni popularnego talk-show, która umawiała się z Anne Heche w latach 1997-2000, opublikowała na Instagramie oświadczenie i złożyła kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom aktorki w tym, jak go nazwała, "smutnym dniu".

Wysyłam dzieciom Anne, rodzinie i przyjaciołom całą moją miłość - napisała DeGeneres na InstaStories.

Ellen DeGeneres żegna Anne HecheEllen DeGeneres żegna Anne Heche Fot. @theellenshow

Anne HecheAnne Heche spowodowała poważny wypadek. W tle narkotyki. Jej stan jest krytyczny

Historia związku Anne Heche i Ellen DeGeneres

Anne Heche i Ellen DeGeneres spotykały się przez ponad trzy lata. Mówi się, że ich związek utorował drogę parom LGBTQ+ w Hollywood i nie tylko. Aktorka w przeszłości wyznała, że upublicznienie związku z gwiazdą znacznie wpłynęło na jej karierę. Została wpisana na czarną listę Hollywood. Pomimo negatywnych skutków, Heche nazwała czas z DeGeneres "piękną częścią" jej życia. Panie rozstały się w dobrych relacjach.

Byłam w związku z Ellen DeGeneres przez trzy i pół roku, a piętno związane z tym związkiem było tak złe, że zostałam zwolniona z wielomilionowego kontraktu na zdjęcia i nie pracowałam przez 10 lat.

Po rozstaniu aktorka wyszła za mąż za filmowca Colemana Laffoona. Ellen DeGeneres w 2008 roku poślubiła Portię de Rossi.

Więcej o: