Agnieszka Radwańska pokazała kawałek mieszkania. Kolor dywanu dość oryginalny

Agnieszka Radwańska wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pokazała kawałek mieszkania. Beżowe zasłony i turkusowy dywan sprawią, że wielu zakocha się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia.

Agnieszka Radwańska udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zaprezentowała kawałek domu. Trzeba przyznać, że sportsmenka ma świetne wyczucie stylu, a mieszkanie zostało urządzone w wysmakowany i bardzo przytulny sposób. Ciepłe kolory dodają ciepła, a charakterystyczny dywan ekscentryzmu. Miłośnicy takiego stylu mogą się zainspirować wnętrzem tenisistki.

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska patrzyła na kort obok, a tam Iga Świątek. "Poczwórna mobilizacja"

Tak mieszka Patrycja TuchlińskaTak mieszkają Patrycja Tuchlińska i jej partner miliarder. To prawdziwy pałac

Agnieszka Radwańska w stylowym wnętrzu. Sekret? Wykorzystanie konkretnych barw

Tenisistka w najnowszym poście w mediach społecznościowych pokazała, że wie, jak stworzyć ciepłe i miłe dla oka wnętrze. Wystarczy spojrzeć na to, z jakimi kolorami postanowiła się zmierzyć, urządzając stylowy salonAgnieszka Radwańska wybrała beżowe zasłony z grubego materiału, które dopełniła szarością kanap i orientalnym dywanem w turkusowym odcieniu niebieskiego. Całość prezentowała się bardzo stylowo, ale nie trąciła myszką. Sportsmenka udowodniła, że nie trzeba wydawać milionów na designerskie dodatki. Za mniejsze pieniądze też można kupić modne i piękne meble oraz akcesoria. 

 

Po komentarzach internautów można wysnuć wniosek, że wielu obserwatorom spodobało się to niebanalne wnętrze. Fani pisali:

Piękny dom.
Przeurocze wnętrze, Agnieszko!
Ale ślicznie!

Agnieszka Radwańska zagrała we wnętrzu także stylowymi poszewkami, które założyła na poduszki. Wykorzystała kwiatowe motywy, które urozmaiciły monochromatyczne, szare kanapy. Za sofą można było także dostrzec piękną, białą lampę z minimalistycznym kloszem, która była idealną kropką nad i całego salonu.

Więcej o: