Księżna Kate ma dość ataków. Planuje ustawić księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżna Kate chce spotkać się z księciem Harrym i Meghan Markle. Ma obawiać się, że zbuntowana para zepsuje jej prestiżową podróż po Stanach Zjednoczonych.

Książę William i księżna Kate w grudniu udadzą się w oficjalną podróż do Stanów Zjednoczonych. Jednym z głównych powodów ma być przyznanie księciu nagrody "The Earthshot Prize", którą ten chce odebrać osobiście w Bostonie. Ponadto para ma spotkać się z wieloma ważnymi osobistościami Ameryki. Cała wyprawa jest skrupulatnie zaplanowana. Według zagranicznych mediów księżna Kata obawia się tylko prowokacji ze strony księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Zobacz wideo Rodzina królewska świętuje jubileusz królowej

Joanna RacewiczJoanna Racewicz ma dość paparazzi. Wyraziła się bardzo ostro

Księżna Kate planuje specjalną rozmowę z księciem Harrym i Meghan Markle

Magazyn "New Idea" podał, że otoczenie księżnej Kate obawia się, że zbuntowana para może zepsuć jej podróż po Stanach Zjednoczonych. W jaki sposób? Cóż, przypomnijmy chociażby, że właśnie na grudzień książę Harry przesunął premierę pamiętnika, który według domysłów nie będzie życzliwy dla Pałacu Buckingham.  

Zespół marketingowy Harry'ego powie, że to kwestia świąt Bożego Narodzenia, ale wydaje się, że może tu być ukryta intencja. - zdradził informator "New Idea.

Według australijskiego tabloidu Kate chce wziąć sprawy w swoje ręce i w trakcie podróży po Ameryce planuje spotkać się z Harrym i Meghan. Księżna ma poprosić mieszkającą w Kalifornii parę, by zaprzestała ataków na nią i księcia Williama. Dziennikarze magazynu snują domysły, że premiera pamiętnika została przesunięta, bo jej autor chce mieć lepszą pozycję startową przed rozmową z księżną Kate. Przypomnijmy, że niedawno w księgarniach pojawiła się pozycja Toma Bowera "Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów". Tytułowa para została w niej przedstawiona w bardzo negatywnym świetle.

Matka sprzedała siedmioletniego synaMatka sprzedała siedmiolatka. Bez mrugnięcia okiem zabrała kopertę z pieniędzmi

Więcej o: