Pojawiły się zdjęcia Joanny Racewicz, na których całuje młodszego mężczyznę. Dziennikarka jest wściekła

Joanna Racewicz całowała się z dużo młodszym mężczyzną w warszawskim klubie, co uwiecznili paparazzi. Dziennikarka w bardzo dosadnych słowach powiedziała, że jest oburzona ich zachowaniem.

Joanna Racewicz w miniony weekend spędzała czas w jednym z warszawskich klubów. Dziennikarka bawiła się u boku młodszego mężczyzny, z którym się przytulała i całowała. Wszystko zostało uwiecznione za sprawą paparazzi. Zdjęcie zostały opublikowane przez media. Teraz Joanna Racewicz została poproszona o skomentowanie upojnego wieczora.

Zobacz wideo Joanna Racewicz komentuje TVP Info

Maffashion sprzedaje domMaffashion sprzedaje dom! "Chce, jak tylko może, zatrzeć ślady smutnej przeszłości"

Joanna Racewicz jest oburzona zachowaniem fotoreporterów

Dziennikarka porozmawiała z Plejadą. Bardzo dosadnie powiedziała, że jest oburzona tym, jak jest traktowana przez media.

Dla mnie to świństwo. Nie będę przebierała w słowach. Proszę sobie wyobrazić, co się czuje, gdy paparazzi chodzą krok w krok za gwiazdą do klubu. To jest przestrzeń prywatna, to jest mój prywatny czas.

Joanna Raceiwcz nie chciała też odnieść się do samej imprezy.

Nie widzę powodu, żeby się z czegokolwiek tłumaczyć i jakkolwiek opowiadać o tym, gdzie jestem, z kim jestem i co robię.

Joanna Racewicz w ostatnim czasie wyraziła też oburzenie hejtem, z którym się zmaga w internecie. W rozmowie z nami wyznała z jak potwornymi komentarzami na swój temat się spotyka.

Byłam już nazywana "s*ką smoleńską", "tępą, sztuczną lalą" czy "pseudoplatformerskim pomiotem". Kilka razy życzono mi śmierci. Na różne sposoby. (...) Przyzwyczaiłam się do krytyki, to część mojej pracy, ale do hejtu i obrzucania błotem nie. I nigdy się nie przyzwyczaję.

We wrześniu ukaże się książka Joanny Racewicz. Nie wiadomo dokładnie, o czym będzie traktować publikacja, ale według doniesień Plejady na pewno nie będzie to poradnik. 

Antek Królikowski dodał pierwszą relację z nową wybranką. Wybrali się na romantyczną randkęKrólikowski dodał pierwszą relację z nową wybranką. Wybrali się na romantyczną randkę

Więcej o: