Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę. Na fotelu w salonie usiadła też jej córka. Zaskakująca reakcja

Klaudia Halejcio uznała, że najwyższy czas, aby jej córka pierwszy raz zasiadła na fotelu w salonie fryzjerskim. Aktorka pokazała na Instagramie, jak mała Nel zareagowała na obcięcie włosów.

Na początku sierpnia Klaudia Halejcio wróciła z wakacji w Turcji, a pierwsze kroki po powrocie do Polski skierowała do salonu fryzjerskiego. Aktorka postawiła na dość mocne cięcie, decydując się na nieco przedłużonego boba. Podczas wizyty u fryzjera Halejcio towarzyszyła także córka Nel, która w czerwcu obchodziła pierwsze urodziny. Dziewczynka nie znalazła się w salonie jedynie po to, aby dotrzymać mamie towarzystwa, ale zaliczyła też pierwszą w życiu fryzjerską metamorfozę.

Zobacz wideo Halejcio zarabia dzięki córce?

Klaudia Halejcio w salonie fryzjerskim z roczną córką

Małe dzieci na wizyty w salonie fryzjerskim reagują bardzo różnie. Wiele z nich nie jest zachwyconych koniecznością obcięcia włosów, a widok nożyczek wprawia je w płacz, a nawet w histerię. Z tego powodu powstają już nawet salony przeznaczone z myślą wyłącznie o najmłodszych, aby pomóc złagodzić im stres. Córka Klaudii Halejcio zdecydowanie nie czuła się przejęta, siedząc na fryzjerskim fotelu. Być może dziewczynka jest spokojna z natury, a być może wizytę w salonie osłodził jej telefon, który dostała do zabawy. Ale jak wynika z instagramowej relacji Halejcio, mała Nel bardzo dzielnie zniosła pierwszy kontakt z fryzjerem.

córka Klaudii Halejciocórka Klaudii Halejcio instagram.com/@klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio została mamą 2 czerwca 2021 roku i nie ukrywa, że córka jest jej oczkiem w głowie. Ojcem Nel jest biznesmen Oskar Wojciechowski, z którym aktorka związana jest od dwóch lat. Para sprzedała mieszkanie w centrum stolicy i w wakacje ubiegłego roku całą rodziną wprowadzili się do willi mieszczącej się niedaleko warszawskiego Okęcia. Luksusowa posiadłość ma ponad 500 mkw. powierzchni i miała kosztować aż dziewięć milionów złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.