Klaudia Halejcio w nowej fryzurze. Postawiła na mocne cięcie

Klaudia Halejcio wróciła już z wakacji w Turcji i od razu wybrała się do salonu fryzjerskiego. Celebrytka zdecydowała się na metamorfozę fryzury. Efektem pochwaliła się na Instagramie.

Klaudia Halejcio właśnie wróciła z wakacji. Wypoczywała w jednym z tureckich kurortów, co regularnie relacjonowała na Instagramie.  Po powrocie do kraju Klaudia zdecydowała się na wizytę w salonie fryzjerskim. Postanowiła odświeżyć fryzurę.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio ma problem z założeniem majtek. "To tak?"

Klaudia HalejcioHalejcio i sposób, by "dziecko na wakacjach zniknęło". Nie wszyscy tak mogą

Klaudia Halejcio odświeżyła fryzura. Ta metamorfoza to strzał w dziesiątkę

Klaudia Halejcio nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. To tyczy się także zmian na głowie. Celebrytka wstawiła na InstaStory efekt metamorfozy fryzury

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Fot. Instagram.com/klaudiahalejcio

Musimy przyznać, że całość wypada naprawdę świetnie. Klaudia Halejcio zdecydowała się na mocne cięcie. Nowoczesna forma fryzury wyszczupla twarz i nadaje jej pięknego kształtu. Włosy są optycznie gęstsze dzięki równej linii końców. Klaudii bardzo też pasuje kolor nieoczywistego, chłodnego brązu. Ta metamorfoza to naprawdę strzał w dziesiątkę. 

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Fot. Instagram.com/klaudiahalejcio

Przypomnijmy, że Klaudia Halejcio od dwóch lat związana jest z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. Para razem wychowuje córkę Nelę, która urodziła się w 2021 roku. Zamieszkują w luksusowej wilii na warszawskim Ursynowie. W wywiadzie dla magazynu "Party" celebrytka powiedziała kilka słów na temat ojca swojego dziecka

Kiedyś zapytałam go: "Oskar, co mam odpowiedzieć, kiedy ludzie pytają mnie, czym się zajmujesz zawodowo?". "Nie mam pojęcia. Powiedz po prostu, że realizuję fajne rzeczy". Oskar prowadzi kilka firm zupełnie ze sobą niepowiązanych i wciąż ma głowę pełną pomysłów na nowe biznesy. Tak było zawsze. Już jako nastolatek zarabiał swoje pieniądze - wyznała Klaudia Halejcio.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio o życiu z milionerem. "Od mojego partnera nie dostałam niczego"'

Więcej o: