Manowska teraz ma krótkie włosy, a jak wyglądała na początku kariery? Była podobna do znanej piosenkarki

Od początku kariery telewizyjnej Marta Manowska nieco się zmieniła. Różnica jest nieznaczna, acz wyraźna. Zobaczcie, jak wyglądała, gdy zaczynała pracę w TVP.

Największą rozpoznawalność przyniósł Marcie Manowskiej program "Rolnik szuka żony", który prowadzi od 2014 roku. Widzowie polubili ją za ciepło, życzliwość oraz świetny kontakt z uczestnikami. Nic dziwnego, że TVP zaangażowało ją również do innych bardzo popularnych produkcji. Przypominamy, jak Marta Manowska wyglądała na początku kariery. 

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger pokochała zabiegi medycyny estetycznej. Jej twarz wygląda dziś zupełnie inaczej

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Metamorfoza Marty Manowskiej. Prezenterka na starych zdjęciach 

Marta Manowska nie eksperymentuje za bardzo z wizerunkiem. Prezenterka zarówno na co dzień, jak i na branżowe imprezy wybiera klasyczne stylizacje. Rzadko również zmienia fryzurę. Od lat jest wierna jednemu odcieniowi. Gdy zaczynała karierę w TVP, miała długie blond włosy. Naszym zdaniem w tamtym okresie była bardzo podobna do amerykańskiej piosenkarki Jessiki Simpson

Ramwka jesienna TVP 2014Ramwka jesienna TVP 2014 mkudelski - KAPiF

Warto jednak przypomnieć, że w 2019 roku Manowska pozwoliła sobie na eksperyment z kolorem włosów. Na gali wręczenia Telekamer zaprezentowała się w upiętych ciemnych włosach. Ten odcień nie pozostał jednak z nią na długo. Kilka miesięcy później wróciła do blondu. Wówczas również postawiła na ostre cięcie. W przygotowanej galerii możecie zobaczyć, jak wyglądała w krótkich włosach.

#Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019#Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019 skos - KAPiF

Subtelne zmiany zaszły również w jej sylwetce. Manowska zdradziła, że w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów pomogły jej treningi od Ewy Chodakowskiej. Pod jednym ze zdjęć, które opublikowała na instagramowym profilu, napisała, że to jeszcze nie koniec zmian w jej wyglądzie. 

Ta przemiana jeszcze potrwa, ale wdzięczna jestem przede wszystkim za nawyki, które nabyłam. Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam sześć dni w tygodniu z jednym dniem przerwy (...). Dziękuje Ewa Chodakowska - napisała wówczas pod jednym ze zdjęć.

Marta ManowskaMarta Manowska Instagram/@martamanowska

Oprócz tego przyznała, że nawet podczas urlopu nie zwalnia tempa. Cały czas dba o aktywność fizyczną, biegając o poranku lub ćwicząc jogę. W galerii u góry strony znajdziecie więcej zdjęć z początków kariery Marty Manowskiej. 

Marta Manowska Marta Manowska straciła posadę w TVP? "Nie jest już ulubienicą Kurskiego"

Więcej o: