Wiadomo, co Katarzyna Cichopek uważa o nowej wybrance Hakiela. "Tak się zachowała"

Wszystko wskazuje na to, że życie uczuciowe Marcina Hakiela kwitnie. Tancerz znów jest zakochany. Niebawem zamierza przedstawić nową partnerkę rodzicom. Co o jego wybrance uważa Katarzyna Cichopek?

Minęło prawie pół roku, odkąd w sieci pojawiła się informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Od tego czasu oboje powoli na nowo układają sobie życie. Aktorka rzuciła się w wir pracy i realizuje kolejne projekty zawodowe, a tancerz skupił się na poszukiwaniach nowej partnerki. Jak się niedawno okazało, jego serce jest już zajęte. 

Aneta Zając, Agnieszka ChylińskaAneta Zając boi się wieszaków, a Cameron Diaz klamek. Na jakie fobie cierpią gwiazdy?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Marcin Hakiel znów jest zakochany. Przyjaciele pogratulowali mu nowej miłości

O tym, że w życiu Marcina Hakiela pojawiła się nowa partnerka pisaliśmy na początku lipca. Informator Plotka zdradził, gdzie tancerz ją poznał. 

Marcin uporał się już z rozstaniem z Kasią i stwierdził, że nie będzie zamykał się na nowe relacje. Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet.

Na razie jednak niewiele wiadomo na temat ukochanej tancerza. Jak donosi "Rewia", jego nowa partnerka jest już po rozwodzie i wychowuje córkę. Dziewczynka poznała już dzieci Hakiela. Co zresztą mogliśmy zobaczyć na Instagramie. 

 

Oprócz tego tygodnik podaje, że niedawno Hakiel i jego wybranka pojechali do Zakopanego, gdzie mają wspólnych przyjaciół. Podczas wspólnego pobytu w stolicy Tatr nie kryli się z uczuciami.

Przyjaciele z Zakopanego już pogratulowali Marcinowi nowej miłości. Tancerz szykuje się do otwarcia nowej szkoły tańca, siódmej z kolei, a jeszcze w sierpniu planuje zabrać ukochaną do Gdyni, gdzie mieszkają jego rodzice - podaje "Rewia". 

Wiadomo, jak Katarzyna Cichopek zareagowała na nową partnerkę Hakiela 

Okazuje się, że Katarzyna Cichopek jest bardzo zadowolona z tego, że Hakiel na nowo ułożył sobie życie. O tym, jak aktorka zareagowała na zmiany w życiu uczuciowym byłego partnera, opowiedziała osoba blisko związana z TVP.

Bardzo cieszy się, że Marcin jest szczęśliwy i że to udziela się dzieciom. Znajomym powiedziała, że życzy mu jak najlepiej, bo widzi, że nowa partnerka jest dobra dla jej dzieci. 

Co więcej, Cichopek podjęła również decyzję, aby oddać byłemu partnerowi swoją połowę apartamentu.

Nie każdą kobietę stać na taki gest. To wymaga dojrzałości albo współpracy z doskonałym prawnikiem, a Kasia właśnie tak się zachowała. Wiele osób na jej miejscu poszłoby na wojnę, ale nie ona - dodaje informator tygodnika. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach związku. Rozprawa sądowa, mająca zakończyć ich małżeństwo, jest zaplanowana na 25 sierpnia.

Maffashion, Sebastian FabijańskiZachowanie Fabijańskiego nie pozostawia złudzeń. To definitywny koniec związku z Maffashion

Więcej o: