Katarzyna Cichopek potwierdziła fuchę w "You Can Dance". Wpis Egurroli też wiele zdradza

To już oficjalne - Katarzyna Cichopek zasiądzie za stołem jurorskim powracającego do ramówki TVP programu "You Can Dance. Nowa Generacja". To nie jedyna zmiana, która szykuje się w tanecznym show.

O tym, że Ida Nowakowska nie będzie prowadzić kolejnej edycji emitowanego w Telewizji Polskiej programu dla młodszych tancerzy, informowaliśmy już dwa tygodnie temu. Na dzień przed rozpoczęciem zdjęć do "You Can Dance. Nowa Generacja"udało się nam potwierdzić, że Nowakowska zamiast tego zajmie się ocenianiem uczestników. Plotek ustalił także, że pomogą jej w tym Agustin Egurrola i Katarzyna Cichopek. Kilka godzin później doniesienia potwierdzili sami zainteresowani, publikując informacje w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Cichopek o Hakielu i dzieciach

Rekordowe stawki w 'Tańcu z Gwiazdami'. Oni zarobili najwięcejW "Tańcu z Gwiazdami" zarobili fortunę. Rekordzistka zostawiła wszystkich w tyle

"You Can Dance - Nowa Generacja". Oficjalne znamy skład jurorów

Katarzyna Cichopek ma nie tylko ogromne doświadczenie przed kamerą, ale także imponujące umiejętności taneczne. Udało jej się wygrać drugą edycję "Tańca z Gwiazdami" u boku Marcina Hakiela i aktywnie uczestniczyła w rozwijaniu akademii, którą otworzyła razem z nim. Od lat nie słabnie także popularność aktorki, a jej nazwisko z całą pewnością może przyciągnąć widzów przed ekrany TVP.

Przede mną nowa przygoda, nowe wyzwanie. Kocham taniec od dziecka. Trzymam mocno kciuki za wszystkie tańczące dzieciaki. Czekam na was w "You Can Dance". Powodzenia i do zobaczenia - napisała na Instagramie, potwierdzając tym samym udział w show.
 

Agustin Egurrola, który oceniał występy w "You Can Dance - Nowa Generacja" już w poprzedniej edycji, jako jedyny z trójki jurorów dostał propozycję powrotu do formatu. Tancerz i choreograf nie był aż tak wylewny jak Katarzyna Cichopek, ale z jego instagramowego postu możemy wywnioskować, że Ida Nowakowska rzeczywiście zasiada za stołem jurorskim. Tancerka jak na razie nie ogłosiła bowiem sama tej informacji.

 

Doda, Małgorzata RozenekKidman jest na diecie jajecznej. A Doda? Tak gwiazdy utrzymują szczupłe sylwetki

Wody w usta nabrała również Edyta Herbuś, która, jak udało nam się ustalić, ma zająć miejsce Idy Nowakowskiej w roli prowadzącej. W drugiej edycji "You Can Dance - Nowa Generacja" nie zobaczymy już Michała Kostrzewskiego i Klaudii Antos, którzy w ubiegłym roku razem z Egurrolą oceniali popisy taneczne uczestników.

Więcej o: