Martyna Wojciechowska zachwycona nową fryzurą córki. Nie tylko ona. "Fani Kabuli chcieli z nią zdjęcia"

Martyna Wojciechowska oprowadziła adoptowaną córkę po Warszawie. Podróżniczka przyznała, że jest zachwycona nową fryzurą Kabuli.

Martyna Wojciechowska niedawno pochwaliła się na Instagramie, że do Polski przyleciała Kabula, jej adoptowana córka. Podróżniczka poznała ją w 2014 podczas podróży po Tanzanii. Teraz gwiazda podzieliła się w mediach społecznościowych serią zdjęć ze wspólnej wycieczki po Warszawie. Martyna zwróciła uwagę fanów na nową fryzurę Kabuli.

Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

Martyna Wojciechowska, Przemek KossakowskiRozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Znamy szczegóły

Martyna Wojciechowska pochwaliła się fryzurą Kabuli

Martyna Wojciechowska podzieliła się fotografiami ze wspólnie spędzonego dnia z Kabulą. Mama pokazała córce Warszawę. Pospacerowały wzdłuż Wisły i w okolicy słynnego parku fontann niedaleko Starego Miasta. Nie mogło też zabraknąć pamiątkowego zdjęcia z warszawską Syrenką. Podróżniczka w opisie postu wyznała, że Kabula jest bardzo pozytywną osobą i chciała zobaczyć jak najwięcej. Wojciechowska nie ukrywała też zachwytu nad nową fryzurą córki.

Warszawa da się lubić. Porządny spacer za nami, wyrobiona chyba potrójna dzienna norma kroków. (...) Kabula ma w sobie tyle energii, że ledwo nadążałyśmy. Przy Elektrowni Powiśle znalazła też kawałek Afryki. A w nowej fryzurze wymiata, więc co chwila przystawałyśmy, bo fani Kabuli chcieli mieć z nią zdjęcia! Dobry czas!
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci są zachwyceni fryzurą Kabuli.

Super. Wygląda czadowo.
Fryzura rewelacja. I ten uśmiech.
Pamiętam te odcinki, kiedy poznałam Kabulę. A dziś jest na wyciągnięcie ręki w Warszawie, to jest aż niemożliwe.

Pozytywnym komentarzem podzielił się również dziennikarz Wojciech Bojanowski.

Ale mega.

Kabula była główną bohaterką dokumentu Martyny Wojciechowskiej "Ludzie Duchy". Film opowiadał o problemie przemocy wobec osób z albinizmem. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak spocona i bez makijażu. "Zmęczona i zadowolona"

Więcej o: