Joanna Koroniewska wstawiła post o Macieju Dowborze. Sprawa ma jednak drugie dno. Paulina Krupińska rozbawiona

Joanna Koroniewska wstawiła na Instagram post, w którym przyznała, że tęskni za mężem. Szybko jednak dodała, że chodzi jej głównie o zaległe prace domowe. Wpis aktorki rozbawił Paulinę Krupińską, która dodała wymowny komentarz.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najpopularniejszych, ale także najbardziej pozytywnych par w polskim show-biznesie. Ślub wzięli w 2014 roku, po wielu latach wspólnego życia. Razem wychowują dwie córki: Janinę i Helenę. Ostatnio Joanna Koroniewska wstawiła post na Instagram skierowany do swojego męża. Rozbawiła tym Paulinę Krupińską.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Joanna Koroniewska w pięknych słowach o Macieju Dowborze. Nawiązała do trudnej przeszłościJoanna Koroniewska w pięknych słowach o mężu. Nawiązała do trudnej przeszłości

Joanna Koroniewska przyznała, że tęskni za mężem. Szybko dodała, że chodzi jej o zaległe prace domowe

Całkiem niedawno celebryci pochwalili się fanom, że spełnili swoje marzenie i kupili dom w Hiszpanii. Po zakończeniu prac remontowych, udało im się już wprowadzić do nowej posiadłości. Życie za granicą, a praca w Polsce wiąże się jednak z rozjazdami. Stęskniona Joanna Koroniewska wstawiła na Instagram post skierowany do Macieja Dowbora. 

Ależ ja tęsknię za tobą Dowbor! Wracaj szybko! Trzeba zrobić w końcu porządne zakupy, skosić trawę, ogarnąć dzieciaki, posprzątać chatę i samochód przydałoby się odkurzyć. Aaa! I jest mnóstwo prasowania! (...) Wczoraj na stories dostałam zapytanie, czy mam cytuję "pomoc domową na wakacjach" - no cóż, na jedyną, którą mogę liczyć gdziekolwiek i kiedykolwiek to Tatuś - napisała Joanna Koroniewska. 
 

Post Joanny Koroniewskiej wzbudził spore zainteresowanie jej obserwatorów na Instagramie. Wśród komentujących była także znajoma pary, Paulina Krupińska. Prezenterka odniosła się do kwestii zaległego prasowania. 

Z tym prasowaniem to przesadziłaś. Nagle Maciek jest ideałem - skomentowała Paulina Krupińska.
To nadal pozostaje w sferze moich marzeń - odpowiedziała ze śmiechem Joanna Koroniewska.

screenscreen Fot. Instagram.com/joannakoroniewska

Do wpisu żony odniósł się także Maciej Dowbor, który żartobliwie przyznał, że na początku nie doczytał całej treści. 

Już się podnieciłem, ale później doczytałem resztę - napisał Maciej Dowbor.
Czyli co?! Nie wracasz?! - odpisała Joanna Koroniewska.

screenscreen Fot. Instagram.com/joannakoroniewska

Joanna KoroniewskaKoroniewska w bikini. Internauta: "Szkielet". Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Więcej o: