Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom za granicą. Pokazali, jak go urządzili. Ale taras!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor podzielili się z fanami radosną wiadomością. Słynne małżeństwo kupiło dom za granicą. Na Instagramie pochwalili się, jak go urządzili.

Zarówno Joanna Koroniewska, jak i Maciej Dowbor są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Regularnie dzielą się z fanami ciekawostkami z życia prywatnego i zawodowego. Niedawno relacjonowali przeprowadzkę do nowego mieszkania w Warszawie, a tym razem pochwalili się, że kupili dom w egzotycznym miejscu. 

Tak Lewandowscy urządzili się w Monachium. Stylowe wnętrza, własna siłownia i nowoczesne sprzętyTak Lewandowscy urządzili się w Monachium. Stylowe wnętrza i własna siłownia

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom za granicą 

Zakup nowej posiadłości Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor do samego końca utrzymywali w tajemnicy. Z opublikowanego przez aktorkę nagrania możemy dowiedzieć się, że rok temu podjęli spontaniczną decyzję. Nie wiadomo jednak, w jakim państwie znajduje się nieruchomość.   

I wydało się. Już wiecie, dlaczego od dwóch tygodni nie mamy domówki u Dowborów. Po przewiezieniu miliona rzeczy przez całą Europę (tak, tak - nawet Łodzi), rozpakowaniu i ogarnianiu tematów, powoli wracamy do żywych i zrobimy wszystko, żeby już niebawem znów ruszyć pełną parą! Na razie przesyłamy wam najwięcej słońca, ile tylko potrafimy - czytamy w opisie do nagrania. 

W komentarzach posypały się gratulacje zarówno od ich fanów, jak i od wielu znanych osób. 

Brawo, gratulacje dla was! To gdzie następna domówka? Hiszpania czy Portugalia? - zapytała Ewa Szabatin.
Omg! Jak cudnie, tak się cieszę, kochani - napisała Barbara Kurdej-Szatan.
Gratulacje, kochani - dodała Paulina Krupińska. 

Nowy dom pary to piętrowy budynek z tarasem i całkiem sporym ogrodem. Wnętrza są jasne i komfortowo urządzone. W galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak pomieszczenia wyglądały przed, a jak po remoncie.

Kasia TuskKasia Tusk pokazała łazienkę. Jest nudno, ale luksusowo

Więcej o: