Agnieszka Dygant poprawiła urodę? Zmiana widoczna gołym okiem

Agnieszka Dygant jakiś czas temu nieco się zmieniła. Okazuje się, że to nie przez wypełniacze.

Fani Agnieszki Dygant od jakiegoś czasu zastanawiają się, czy aktorka oddała się w ręce chirurga plastycznego. Okazuje się, że była u lekarza, ale... ortodonty.

Zobacz wideo Agnieszka Dygant za kierownicą zastanawia się, dlaczego makijaż jest dla niej taki ważny

Agnieszka Dygant o zmianie uśmiechu

Agnieszka Dygant wypoczywała w Juracie. Aktorka znana z "Niani", "Na dobre i złe" czy "Fali zbrodni" relacjonowała wyjazd na InstaStories, gdzie publikowała zdjęcia w bikini. Chętnie udostępnia także zdjęcia portretowe. Pod tymi nigdy nie brakuje komplementów. Jednak pod kadrami pojawiają się też komentarze z pytaniami, czy aktorka ingerowała w urodę i zdecydowała się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Okazuje się, że gwiazda już wcześniej mówiła na ten temat. Przyznała wówczas, że jej twarz zmieniła się przez... aparat ortodontyczny. 

Kiedyś uśmiechałam się bardzo "dziąsłowo", a jak się uśmiechałam, to dziąsła były bardzo widoczne. Nie przeszkadzało mi to, ale to, że łuk nie był równy, to oddziaływało to na obraz w kinie czy w telewizji, a także miało wpływ na kondycję zgryzu i wszystkiego - powiedziała podczas relacji na InstaSories.

Przyznała też, że aparat uwypuklił jej usta, które teraz wyglądają na większe.

Teraz jest on wypłaszczony (łuk - red.), a pod ustami są półcentymetrowe zamki na aparat. I te usta są automatycznie wypchnięte i wyglądają, jak wyglądają - przyznała.

Dygant podkreśliła, że nigdy nie zdecydowała się na botoks i wypełniacze. 

Czy robię sobie jakieś rzeczy związane z medycyną estetyczną? Nigdy nie używałam żadnych wypełniaczy, żadnych botoksów. Jak widzicie, wszystko się tutaj rusza, wszystko się zmienia. Jest inna żuchwa, inny rysunek ust i inny rysunek zębów. To nie jest jeszcze efekt końcowy. U mnie był problem tyłozgryzu. Ci, co mają małe usta, cieszą się z aparatu. Ja nigdy nie miałam małych - opowiadała.

Przypomnijmy, że również Anna Wyszkoni publicznie mówiła, że aparat na zęby zmienił jej buzię.

W galerii w górnej części artykułu znajdziecie więcej zdjęć Agnieszki Dygant. Bardzo się zmieniła?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.