Wakacyjna Trasa Dwójki. Krzan odsłoniła udo, Tomaszewska w różowej mini. Córka Wiśniewskiego w nowej fryzurze

Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży. Ależ kolorowe stylizacje.

Wakacyjna Trasa Dwójki twa w najlepsze. 31 lipca kolejna odsłona wydarzenia odbyła się w Łomży. Koncert poprowadzili Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Norbi. Na scenie wystąpiło wiele gwiazd disco polo i polskiego popu. M.in. Patrycja Runo, Ich Troje, Bayer Full, Mariusz Kalaga, Miły Pan, Defis, Kapela Pieczarki i Zenek Martyniuk. Zobaczcie, jak się prezentowali. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie [KOŁO PLOTKA]

Michał Wiśniewski na scenie z córką i byłą żoną 

Podczas wydarzenia na scenie kilkukrotnie występował Michał Wiśniewski wraz z córką Etiennette oraz byłą żoną Anną Świątczak. Cała trójka początkowo postawiła na neonowy look. Lider zespołu Ich Troje wskoczył w żółty garnitur i ciemne sportowe buty. Świątczak wybrała bluzkę z bufiastymi rękawami w odcieniu kanarkowym i czarną spódnicę z odważnym rozcięciem na udzie. Do tego czarne botki. Córka pary wybrała żółtą bomberkę i modne w tym sezonie szerokie spodnie. Uwagę zwraca też nowa fryzura Etiennette. Nastolatka przefarbowała się wszak na blond. 

Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Anna ŚwiątczakMichał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Anna Świątczak Fot. Jacek Kurnikowski/ AKPA

Później cała trójka postawiła na czarne stylizacje. Zmiana garderoby przysłużyła się zwłaszcza Annie Świątczak, która wymieniła żółtą bluzkę na ciemną, sukienkową marynarkę. 

Izabela Krzan w odważnym rozcięciu

Izabela Krzan tego wieczora wystąpiła w długiej zielone sukience z zabudowanym dekoltem i marszczeniem w talii. Największą ozdobą kreacji było mocne rozcięci na udzie, które odsłoniło nogi Miss Polonia 2016. 

Izabella KrzanIzabella Krzan Fot. Jacek Kurnikowski/ AKPA

Małgorzata Tomaszewska w kusej sukience

Nogi odsłoniła też Małgorzata Tomaszewska, która na scenie pojawiła się w asymetrycznej, różowej sukience, która w całości składała się z ozdobnych frędzli. 

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Norbi, Izabella KrzanMałgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Norbi, Izabella Krzan Fot. Jacek Kurnikowski/ AKPA

A jak wyglądała reszta gwiazd? Więcej zdjęć gwiazd znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.