Wiśniewski kontra Prokop. Do akcji wkroczyła Korwin Piotrowska. Krótko i na temat

Trwa medialny konflikt pomiędzy Michałem Wiśniewski a Marcinem Prokopem. Odpowiedź dziennikarza na słowa lidera zespołu Ich Troje skomentowała Karolina Korwin Piotrowska. Po czyjej jest stronie?

Michał Wiśniewski i Marcin Prokop weszli na wojenną ścieżkę. Wszystko zaczęła się od tego, że wokalista w książce "Ich Troje. Biografia" zarzucił dziennikarzowi, że ten zrobił karierę "po trupach do celu" i rzekomo miał go zmanipulować w trakcie jednego z wywiadów. W odpowiedzi na te słowa Prokop opublikował w sieci obszerny post, w którym przedstawił swoją wersję wydarzeń. Na jego wpis zareagowała Karolina Korwin Piotrowska.

Duda, Gosiewska, CzarnekPosłanka PiS pozuje z kawiorem i doradza wakacje w lesie. Czarnek ma lepszą radę

Zobacz wideo Dorota Wellman złoży wypowiedzenie, gdy jej zabiorą Marcina Prokopa. "To mój partner idealny"

Karolina Korwin Piotrowska komentuje post Prokopa dotyczący Wiśniewskiego

Odpowiedź Marcina Prokopa na słowa Michała Wiśniewskiego spotkała się z ogromnym zainteresowaniem internautów. Do tej pory wpis skomentowało ponad 900 osób. Wśród nich jest również Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka krótko podsumowała post kolegi z branży. 

Piękna riposta! - napisała Korwin Piotrowska.

Jej komentarz polubiło ponad 1000 użytkowników Facebooka. 

Michał Wiśniewski odpowiada Marcinowi Prokopowi 

Wokalista nie pozostawił bez odpowiedzi wpisu Prokopa. Również na Facebooku opublikował post, w którym nie tylko podtrzymuje, że wszystko, co ujawnił w książce, jest prawdą, ale także wbija dziennikarzowi szpilę. 

Celebrytą to jesteś ty znany z tego, że jesteś znany. Ja jestem twórcą i autorem. Dramy z tego robić nie zamierzam. A teraz przygotuj się na jutro, bo czeka na ciebie milion kolejnych ważnych tematów w telewizji. I tak trzymaj, bo w sądzie byś się "wykrwawił" jak ten od sprzedaży 68 milionów płyt w Chinach… Karma to wiesz co?

Oprócz tego napisał, że ma świadków, którzy mogą potwierdzić, że jego wersja wydarzeń jest zgodna z prawdą. 

Michał Wiśniewski, Marcin ProkopWkurzony Wiśniewski odpowiada Prokopowi. "Jesteś znany z tego, że jesteś znany"

Więcej o: