Sylwia Bomba i Jacek Ochman poznali się w galerii. Nie chciała mu dać szansy. Kim był zmarły partner celebrytki?

Jacek Ochman, dawny ukochany Sylwii Bomby, zmarł niespodziewanie w wieku 52 lat. Przyczyną śmierci było prawdopodobnie przedawkowanie alkoholu. Co wiemy o byłym partnerze gwiazdy "Gogglebox"?

W środę 27 lipca media obiegła wiadomość o śmierci Jacka Ochmana, działacza sportowego i byłego partnera Sylwii Bomby. Ciało mężczyzny znaleziono w jego mieszkaniu. Przyczyną śmierci było rzekomo przedawkowanie alkoholu, którego miał nadużywać od lat. Czym zajmował się ojciec dziecka gwiazdy "Gogglebox"?

Zobacz wideo Doda drze koty ze Stępniem. Sylwia Bomba tego uniknęła. Jakim cudem?

Sylwia Bomba, Mateusz Borowski"Gogglebox". Tak zmienili się uczestnicy z 1. odcinka. "Zawsze byłam grubej kości"

Jacek Ochman - życie zawodowe

Jacek Ochman był zawodowo związany ze sportem. W latach 2016-2021 pełnił funkcję prezesa Znicza Pruszków, drugoligowego klubu piłkarskiego, w którym karierę zaczynał Robert Lewandowski. W mediach społecznościowych zespołu pojawiło się wzruszające pożegnanie.

Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy o nagłej śmierci Jacka Ochmana. Byłego Prezesa MKS Znicz Pruszków, wieloletniego działacza naszego Klubu i wielkiego fana piłki nożnej. Wyrazy współczucia składamy mamie i dzieciom. Do zobaczenia Prezesie na niebiańskiej trybunie! - czytamy na oficjalnym facebookowym profilu drużyny.

Jak podaje Pudelek, w przeszłości Ochman starał się o stanowisko członka zarządu PZPN.

Sylwia Bomba, Jacek OchmanZnicz Pruszków potwierdził śmierć byłego partnera Bomby. Odniósł się do jej słów

Jacek Ochman i Sylwia Bomba - historia miłości

Sylwia Bomba i Jacek Ochman poznali się w galerii handlowej. Celebrytka przyznała, że mężczyzna od razu jej się spodobał, początkowo jednak nie chciała zgodzić się na spotkanie. Działacz nie poddawał się jednak i w końcu umówili się na randkę.

Powiedziałam, że nie mam czasu. Nie odczepił się tak łatwo, nie dawał za wygraną. Dałam mu w końcu swój numer telefonu, po paru tygodniach zadzwoniłam i taka nam się kawa udała - wspominała gwiazda "Gogglebox" w rozmowie z portalem Party.

Para spędziła razem kilka lat, a w 2018 roku doczekała się córki Antoniny. Uczucie nie przetrwało próby czasu, w 2021 roku celebrytka poinformowała o rozstaniu. Sylwia Bomba twierdziła też, że były partner nie utrzymuje kontaktu z córką. Po śmierci Jacka Ochmana fotografka opublikowała w mediach społecznościowych emocjonalny wpis, w którym pożegnała byłego ukochanego.

Więcej o: