Bołądź, Warnke i Domańska. One postawiły na ostre cięcie! Pamiętacie, jak kiedyś wyglądały?

Wśród gwiazd nie brakuje przykładów kobiet, które nie boją się zmian. Choć na radykalną zmianę fryzury decydują się z różnych powodów, efekt "wow" murowany. Kto zdecydował się na ostre cięcie?

Metamorfozy gwiazd zawsze budzą wiele emocji. Nic dziwnego, większość z nich bazuje bowiem na określonym wizerunku i każda drastyczna zmiana wyglądu jest swego rodzaju zaskoczeniem. Nie oznacza to, że brakuje chętnych do eksperymentów. Nietrudno o przykłady znanych osób, takich jak Katarzyna Warnke czy Aleksandra Domańska, które w pewnym momencie postanowiły zaszaleć i zdecydowały się radykalnie skrócić włosy

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Gwiazdy, które drastycznie skróciły włosy. One nie boją się eksperymentów na głowie

Choć utarty stereotyp mówi, że długie włosy są jednym z wyznaczników kobiecości, nic bardziej mylnego. Nie tylko  w świecie show-biznesu z łatwością znaleźć można przykłady kobiet, którym krótka fryzura dodała uroku i charakteru. 

15-letnia Viki Gabor eksperymentuje z wyglądem. Tym razem przekuła nosViki Gabor eksperymentuje z wyglądem. Zmieniła jedną rzecz na twarzy

Gwiazdy decydują się na radykalną metamorfozę z różnych powodów. W przypadku aktorek często chodzi o przygotowanie do roli w produkcji filmowej. Aby wystąpić w filmie Patryka Vegi "Służby specjalne" Olga Bołądź przeszła mordercze treningi i ścięła włosy niemal na zero. Dla tego samego reżysera na zmianę fryzury zdecydowała się Weronika Książkiewicz, która w "Furiozie" wcieliła się w postać Dzikiej. Mniej szczęścia miała Katarzyna Warnke, gdyż produkcja filmu, dla którego zdecydowała się ściąć włosy, została wstrzymana.

Natalie Portman, Katarzyna WarnkeWarnke ogoliła się na łyso dla roli. Nie dostała jej. Inne aktorki też to zrobiły

Wśród gwiazd nie brakuje jednak osobistości, które włosy ścięły nie ze względu na wykonywany zawód. Anita Lipnicka przyznała, że musiała zdecydować się na ten krok, gdyż jej włosy zostały praktycznie spalone podczas nieudanej pielęgnacji. W przypadku Moniki Brodki czy Aleksandry Domańskiej był to zaś dobrowolny wybór i chęć wypróbowania czegoś nowego.

Jesteście ciekawi, które gwiazdy zdecydowały się na ostre cięcie? Sprawdźcie naszą galerię!

Więcej o: