Marina chodzi sama na wesela. Fani dopytują, dlaczego, a ona odpowiada

Marina Łuczenko-Szczęsna w weekend była na weselu przyjaciółki. U jej boku zabrakło jednak męża. Padło pytanie, dlaczego kolejną imprezę spędza bez niego.

Marina Łuczenko-Szczęsna na weselu bawiła się bez Wojciecha Szczęsnego. Na InstaStories dała wówczas do zrozumienia, że tęskni za mężem. By poczuć jego obecność, opublikowała zdjęcie stołu i wkleiła twarz sportowca. Nie było jednak wciąż wiadomo, dlaczego nie mógł z nią być. Tym bardziej, że nieobecność Szczęsnego na imprezach tego typu to standard - nie towarzyszył Marinie już m.in. na zeszłorocznych zaślubinach Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Zobacz wideo Znane gwiazdy z ukraińskimi korzeniami

Marina Łuczenko-Szczęsna na weselu bez Wojciecha Szczęsnego. Zdradza powód

Marina Łuczenko-Szczęsna wrzuciła na Instagram post, w którym podsumowała imprezę przyjaciółki i przyznała, że czuła się wzruszona obecnością. 

Bajeczny ślub naszych przyjaciół Rozalii i Macieja. Wciąż jestem wzruszona tym przepięknym wydarzeniem i szczęśliwa, że mogłam spędzić ten wielki dzień z wami. Love you - napisała Marina pod zdjęciem.
 

Jej wypowiedź sprawiła, że jednak z fanek zdecydowała się zapytać wprost - gdzie jest Wojtek? Użyła liczby mnogiej w odniesieniu do imprez, w których Marina uczestniczyła sama. 

Dlaczego zawsze sama na weselach?
Mój mąż ma właśnie okres przygotowawczy do sezonu. Miał tylko cztery tygodnie wakacji - odpisała jej Łuczenko-Szczęsna.

Wojciech Szczęsny jest bramkarzem w polskiej reprezentacji, a na co dzień związany jest z Juventusem. Jako że jego urlop przypadał prawdopodobnie w czerwcu i na początku lipca, bo wtedy był na wakacjach z żoną, po powrocie do obowiązków nie był w stanie zjawić się na imprezie. 

 

Zobacz też: Wojciech Szczęsny zakochał się w Marinie od pierwszego wejrzenia. A ona? Nie znała go, choć był sławny. "Musiałem powalczyć"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.