Marina Łuczenko-Szczęsna niedawno wróciła z wakacji, które spędzała z rodziną w słonecznej Hiszpanii. Wypoczęta artystka mogła skupić się na obowiązkach świadkowej. Gwiazda została pierwszą druhną podczas ślubu przyjaciółki. Jak przyznał Wojciech Szczęsny w ostatnim wywiadzie, jego żona jest perfekcjonistką i z pewnością zadbała o wszystkie detale. Począwszy od wieczoru panieńskiego, aż po dzień zaślubin. Na InstaStories relacjonowała szampańską zabawę. Pokazała się w eleganckiej stylizacji, ale nie ukrywała, że tęskni za mężem, który nie mógł jej towarzyszyć. Znalazła jednak sposób na pamiątkowe zdjęcie piłkarza z wesela.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewandowska została jedną z WAGs Barcelony. Podglądamy partnerki piłkarzy klubu. Wśród nich architektka, asystentka pielęgniarki
Marina Łuczenko-Szczęsna wywiązała się ze wszystkich obowiązków pierwszej druhny. Artystka nie tylko zorganizowała przyjaciółce niezapomniany wieczór panieński, ale w dniu ślubu we wszystkim jej pomagała, począwszy od założenia ślubnej kreacji. Gwiazda na tę okazję wybrała mini sukienkę zdobioną piórami i cekinami od Patrycji Kujawy i przezroczyste szpilki.
Nie wiadomo jednak, dlaczego na weselu bawiła się bez męża. Na InstaStories dała do zrozumienia, że tęskni za Wojciechem Szczęsnym. By poczuć obecność bramkarza, opublikowała zdjęcie weselnego stołu i wkleiła twarz sportowca.
W połowie imprezy Marina przebrała się w drugą kreację. Artystka dała również prywatny koncert i odśpiewała utwór Rihanny. Więcej zdjęć z wesela przyjaciółki Mariny znajdziecie w naszej galerii na górze strony.
81-letni Tomaszewski poślubił młodszą o 34 lata kobietę. Wyjawił, co stanie się z jego majątkiem
Agata Młynarska broni Marty Nawrockiej. Mocne słowa o wywiadzie w TVN24
Joanna Koroniewska zapytana o wagę i wzrost. Powiedziała wprost, jak jest
Przy tym pytaniu uczestnik "Milionerów" poprosił o pomoc Urbańskiego. Lepiej nie mógł trafić
Aleksandra Kwaśniewska otwarcie rozmawiała o religii w domu. Wspomina, co usłyszała od ojca
Andrzej Piaseczny nie liczy na emeryturę od państwa. Wyznał, dlaczego nie płaci składek ZUS
Magdalena Cielecka o podejściu do swojej bezdzietności. "Bywało różnie na różnych etapach"
Skandaliczny żart Prokopa w "Dzień dobry TVN". To powiedział osobie mówiącej o uzależnieniu
Trudno uwierzyć, jaki sposób mają Brzoska i Mensah na kłótnie. Podpisali umowę u notariusza