Katarzyna Dowbor zajrzała do salonu fryzjerskiego. Co z tego wyszło? Piękne fale

Na profilu Katarzyny Dowbor pojawiło się nowe zdjęcie. Dziennikarka pokazała się w odświeżonej fryzurze. Tym razem postawiła na strzyżenie i modelowanie włosów.

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych przez widzów dziennikarek w Polsce. Przez trzy dekady pracowała jako prezenterka Telewizji Polskiej, a od ponad dziesięciu lat prowadzi program "Nasz nowy dom" emitowany przez stację Polsat. Jednym z jej najbardziej charakterystycznych znaków rozpoznawczych są długie, rude włosy. Korzystając z wakacyjnej beztroski, dziennikarka postanowiła nieco odświeżyć swój wygląd i wybrała się do fryzjera.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor o nietypowych reakcjach ludzi na planie „Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor ma nową fryzurę. Postawiła na strzyżenie i modelowanie

Gwiazda Polsatu od zawsze jest wierna swojemu wizerunkowi. Gęste, długie włosy w ognistym kolorze to bez wątpienia jedna z najbardziej wyróżniających ją wizualnie cech. Choć Katarzyna Dowbor nie eksperymentuje z koloryzacją, pozwala sobie na zabawę długościami i ułożeniem fryzury.

Joanna Koroniewska i Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor o urodzie Joanny Koroniewskiej. "Aśka taka jest"

Tym razem na profilu w mediach społecznościowych prezenterki pojawiło się zdjęcie z salonu fryzjerskiego, na którym ubrana w białe spodnie, tunikę w czarne paski i wygodne granatowe trampki, eksponuje nowe uczesanie po wizycie. Rude włosy zostały lekko skrócone, a końcówki wymodelowane i ułożone w miękką falę.

Katarzyna Dowbor w nowej fryzurzeKatarzyna Dowbor w nowej fryzurze Instagram @katarzyna_dowbor_official

Choć wielu osobom trudno wyobrazić sobie Katarzynę Dowbor w innym kolorze włosów, jak sama przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, spotkała się w życiu z propozycją przefarbowania:

Może tym zaskoczę, ale nigdy nie rozważałam zmiany koloru włosów. Prawie 40 lat temu, jak byłam spikerką, bo był kiedyś taki zawód, pewna osoba wymyśliła sobie, żeby mnie przefarbować na czarno, ale się nie dałam.

Katarzyna DowborPróbowali wpłynąć na wygląd Katarzyny Dowbor. To całkowicie zmieniłoby jej wizerunek

Jak wam się podoba w tej odsłonie?

Więcej o: