Pique wszedł na boisko i się zaczęło. Kibice murem za Shakirą

Gerard Pique raczej nie będzie dobrze wspominał rozegranego w Las Vegas meczu pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt. Kibicie nie okazali mu litości.

Na początku czerwca 2022 roku media obiegła informacja o rozstaniu Shakiry i Gerarda Pique. Rzekomo jedną z przyczyn rozpadu ich związku była niewierność ze strony piłkarza, który miał zdradzić ukochaną z 20-letnią hostessą. Mimo że minęły już prawie dwa miesiące, to fani pary wciąż są na niego źli. Obrońca FC Barcelony przekonał się o tym podczas meczu w Las Vegas. 

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Kibice odwracają się od Gerarda Pique? Piłkarz wygwizdany podczas meczu 

Na towarzyskie spotkanie pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt zjechali się kibice obu klubów z całego świata. Zagraniczne media podają, że zdecydowaną większość na trybunach stanowili Latynosi, sympatyzujący z pochodzącą z Kolumbii piosenkarką.

Gdy Gerard Pique w drugiej połowie meczu pojawił się na boisku, nie został ciepło przywitany przez kibiców. Na stadionie w Las Vegas zaczęło się głośne skandowanie imienia Shakiry. To jednak nie koniec. Przy każdym kontakcie z piłką gracz klubu FC Barcelona był wygwizdywany.

Shakira i Gerard Pique byli parą od 2010 roku. Mimo długiego stażu związku nie zdecydowali się na ślub. Artystka i piłkarz doczekali się dwójki dzieci - wspólnie wychowują dziewięcioletniego Milana i siedmioletniego Sashę. Hiszpańskie media donoszą, że byłych partnerów wkrótce może czekać zażarta batalia sądowa i walka o opiekę nad pociechami. Gwiazda po głośnym rozstaniu planuje przeprowadzkę do Miami. Były partner nie chce się jednak na to zgodzić ze względu na brak możliwości regularnego widywania się z synami.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.