Syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek. Trafił na SOR. Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie z karetki

Anna Nowak-Ibisz opublikowała niepokojący post prosto z karetki. Okazuje się, że młodszy syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek. Złamał rękę. Prezenterka opisała okoliczności zdarzenia, żeby zaapelować do użytkowników hulajnóg, które coraz częściej można spotkać porozrzucane na polskich chodnikach.

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów z poprzednich małżeństw. Wraz z Anną Zejdler doczekał się Maksymiliana, który dziś ma 23 lata, natomiast z Anną Nowak-Ibisz ma syna Vincenta. 16-latek w przyszłości planuje pójść w ślady ojca i pracować w telewizji. Póki co korzysta z nastoletniego życia. Ostatnia sytuacja pokrzyżowała mu wakacyjne plany.

Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem

Syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek. Wylądował na SORze

Anna Nowak-Ibisz obecnie spędza wakacyjny urlop nad polskim morzem. To tutaj wraca co roku, aby spędzić beztroskie chwile z dala od obowiązków. Tegoroczny urlop nie jest tak udany. Wszystko za sprawą wypadku. Okazuje się, że syn prezentera potknął się podczas spaceru, a w efekcie trafił do szpitala. Na Instagramie Anny Nowak-Ibisz pojawiło się niepokojące zdjęcie prosto z karetki. Wraz z Vincentem natychmiast udali się na SOR.

Dzień zaczął się super, a potem młody zaliczył upadek, potworny ból w łokciu, karetka i SOR… [...] Syn ma złamaną rękę w okolicach łokcia. Na szczęście operacja nie jest potrzebna - uspokajała Anna Nowak-Ibisz.
 

Okazuje się, że powodem całego zdarzenia była hulajnoga, która leżała w poprzek chodnika. Vincent się o nią potknął i zaliczył solidny upadek. Aktorka zaapelowała do obserwatorów o rozwagę, ponieważ pozostawianie sprzętu w nieprzeznaczonych do tego miejscach może się zakończyć tragicznie. 

Nie zostawiajcie porzuconych hulajnóg w poprzek dróg i chodników. To tak niewiele kosztuje, żeby odstawić je w bezpieczne miejsce na pobocze! Wasi kumple mają potem wakacje do bani, połamane ręce, nogi, szczęki... Pomyślcie o tym, proszę - pisała.

Vincentowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Więcej o: