Sąd zareagował na zarzuty wobec Ricky'ego Martina. Piosenkarz wydał oświadczenie

Ricky Martin opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym odniósł się do decyzji sądu o uniewinnienie. Zarzucił siostrzeńcowi stawianie fałszywych zarzutów zupełnie bez pokrycia.

Ricky Martin na początku lipca przeszedł poważny kryzys wizerunkowy związany z oskarżeniami o przemoc domową. Jakiś czas później okazało się, że zarzuty wobec piosenkarza złożył jego 21-letni siotrzeniec - Dennis Yadiel Sanchez. Mężczyzna przekazał prasie, że był wykorzystywany seksualnie przez wuja. Sprawa wylądowała w sądzie, a wokalista został uniewinniony od stawianych mu wcześniej zarzutów.

Zobacz wideo Skandal seksualny w Hollywood. Molestowanie i gwałty w świecie show-biznesu. Kto został oskarżony, a kto padł ofiarą? [PODSUMOWANIE]

Lara GesslerTak mieszka Lara Gessler. W salonie różowa kanapa, na balkonie tropikalne rośliny

Ricky Martin udostępnił oświadczenie. "To nigdy nie było nic więcej niż zmartwiona osoba stawiająca fałszywe zarzuty"

Piosenkarz otrzymał po zarzutach o molestowanie seksualne i przemoc domową zakaz zbliżania się do siostrzeńca. 21 lipca 2022 roku odbyła się rozprawa sądowa, w wyniku której stwierdzono, że stawiane piosenkarzowi zarzuty są fałszywe. Ricky Martin wydał oświadczenie, w którym opowiedział o decyzji sądu.

Tak jak przewidywaliśmy, sąd nie przedłużył tymczasowego nakazu ochrony. Oskarżyciel potwierdził przed sądem, że samodzielnie podjął decyzję o oddaleniu sprawy, bez żadnych zewnętrznych wpływów lub nacisków - podkreślił.
 

Następnie dodał, że fałszywe oskarżenia pod jego adresem nigdy nie miały nic wspólnego z prawdą.

To nigdy nie było nic więcej niż zmartwiona osoba stawiająca fałszywe zarzuty, które były absolutnie nie do uzasadnienia.

Sędzia w czasie czwartkowej rozprawy w Portoryko miał zdecydować, czy przedłuży wokaliście zakaz zbliżania się ustanowiony 2 lipca 2022 roku. Po rozpatrzeniu sprawy wycofano oskarżenia. Według agencji Reutera, jeden z prawników Ricky'ego Martina przekazał w wywiadzie, że adwokat oskarżyciela już na początku rozprawy poprosił sędziego o wycofanie zarzutów.

Więcej o: