Lara Gessler spytana, czy robiła botoks. Odpowiedziała zdjęciem

Lara Gessler urządziła na Instagramie rundę szybkich pytań i odpowiedzi. Obserwatorzy pytali między innymi o ingerowanie w urodę. Córka znanej restauratorki dobitnie odpowiedziała.

Lara Gessler od lat z powodzeniem zajmuje się cukiernictwem. Córka najpopularniejszej polskiej restauratorki rozwija również influencerską karierę - na Instagramie obserwuje ją już ponad 260 tys. osób. Ostatnio, korzystając z chwili oddechu, Lara zdecydowała się odpowiedzieć na kilka pytań zadanych jej przez internautów. Nas szczególnie zainteresowało jedno zagadnienie.

Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Lara Gessler stosowała botoks? Pokazała zdjęcie i wiemy już wszystko

Lara Gessler była pytana przez obserwatorów głównie o ciążę - przypomnijmy, gwiazda spodziewa się właśnie drugiego dziecka, a rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami. Nie zabrakło jednak pytań bardziej różnorodnych. Pewna fanka chciała na przykład wiedzieć, czy Lara miała okazję spróbować już zabiegów z użyciem botoksu. W odpowiedzi żona Piotra Szeląga opublikowała wymowne zdjęcie, na którym marszczy czoło.

No, nie - czytamy.

Lara GesslerLara Gessler Instagram, @lara_gessler

Lara Gessler niebawem rodzi. Na Instagramie zdradziła, jakiej płci będzie drugie dziecko. Marzyła o tym całe życie

W marcu tego roku Lara i jej mąż ujawnili, że niebawem powitają na świecie drugie dziecko. Para wychowuje już niemal dwuletnią córkę Nenę, teraz dołączy do niej braciszek. O płci malucha Gessler poinformowała fanów na Instagramie. Przyznała, że posiadanie "parki" od zawsze było jej wielkim marzeniem.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna - napisała. 

W niedawnym Q&A Lara przyznała też, że druga ciąża minęła jej bardzo szybko. Spodziewamy się więc, że Magda Gessler już niebawem powita na świecie kolejnego wnuka.

Więcej o:
Copyright © Agora SA